in ,

Türkiye’de Bir İlk; İki Ayrı Evrende Aynı Anda Tek Parti The Bono’da

Geçtiğimiz yıl sevenlerine kapılarını açan The Bono bir ilke imza atıyor!

Sevilen influencer Deniz Saatçioğlu doğum gününü aynı ada iki ayrı evrende tek bir parti ile kutluyor. The Bono Teşvikiye’de fiziki olarak hazır bulunan davetliler aynı zamanda kendilerine özel hazırlanan avatarları ve kostümleri ile The Bono Meta evreninde de doğum günü partisine katılıyorlar.

31 Ekim Pazartesi günü saat 14:00’te The Bono Teşvikiye’de 50. yaşını dostları ve sevdikleri ile kutlayacak olan Deniz Saatçioğlu da aynı anda iki ayrı evrende doğum günü partisine ev sahipliği yapan ilk kişi olacak. İki ayrı evrende aynı anda gerçekleşecek organizasyona ev sahipliği yapan The Bono Teşvikiye, The Bono Meta ve Deniz Saatçioğlu “İki ayrı everende birden gerçekleştirilen ilk ve tek etkinlik olarak da tarihe isimlerini yazdıracak” lar.

Butik ve seçkin Türk şaraplarının yer aldığı özel KAV, coğrafi menşeili ürünler baz alınarak reçete edilen ve tüm ürünlerinin yetiştiği topraklardan getirilerek hazırlanan özel imza kokteyller, Cuma, Cumartesi canlı DJ performansları ve Açık şef tezgahı olarak tasarlanan MODERN ANADOLU MUTFAĞI KAV & BAR konseptinde hizmet veren THE BONO, misafirlerine lezzetli ve keyifli bir deneyim sunuyor.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Modi Dibektaş’ta Doğa ile Baş Başa Tatil Keyfi

Şık, Rahat, Lüks Tasarımların Adresi: Secilstore