in

Amazon’un “Gülümseten Kasım” Kampanyası Teknoloji Tutkunlarının Yüzünü Gülümsetiyor

Amazon Türkiye’nin 1 Kasım’da başlayan ve 30 Kasım’a kadar sürecek geleneksel alışveriş etkinliği “Gülümseten Kasım”; bilgisayar, elektronik ve cep telefonları kategorilerindeki indirimleri ile teknoloji tutkunlarının da yüzünü gülümsetmeye devam ediyor. Amazon müşterileri kasım ayı boyunca tüm kategorilerde popüler markalara ve sezonun olmazsa olmaz ürünlerinin yanı sıra teknoloji ürünlerine de muhteşem indirimlerle erişme fırsatından faydalanıyor.

İSTANBUL, 11.11.2022 – Amazon.com.tr kasım ayı boyunca sürecek alışveriş etkinliği “Gülümseten Kasım” ile oyuncaktan modaya, spordan ofis ürünlerine kadar birçok kategorideki indirimlerin yanı sıra teknolojik ürünlerdeki cazip indirimleriyle de müşterilerin yüzünü gülümsetiyor.

Yeni bir teknolojik ürün almak veya cihazını değiştirmek isteyenler, Amazon Türkiye’nin hafta içi her gün yenilenen flaş fırsatlarından faydalanıyor. Aralarında bilgisayar, elektronik ve cep telefonları gibi teknoloji ürünlerinin de yer aldığı tüm kategorilerdeki indirimlerin yanı sıra Amazon.com.tr müşterileri bedava ve hızlı kargo seçenekleri ile kusursuz bir alışveriş deneyimi de yaşıyor.

Yeni bir bilgisayar almak isteyenler bilgisayar kategorisi altındaki tüm fırsatlara buradan erişebiliyor. Kulaklık ve hoparlörlerden televizyon ve kablo çeşitlerine kadar elektronik kategorisi altındaki tüm fırsatlar da burada müşterileri bekliyor. Akıllı telefonlarını değiştirmeyi düşünenler cazip fırsatlara buradan ulaşabiliyor. Amazon’un “Gülümseten Kasım” kampanyası kapsamında sunduğu tüm fırsatlara erişmek için ise bu linki ziyaret edebilirsiniz.

Amazon Türkiye sadece ürünlerle değil komedi şovları ile de müşterilerine alışveriş ve eğlencenin bir arada olduğu renkli bir ay yaşatıyor. “Gülümseten Kasım” kampanyası süresince belirli tarihler arasında Amazon.com.tr ve Amazon mobil uygulamasından, satıcısı Amazon Türkiye olan ürünlerde 500 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, ünlü komedyenlerin Zorlu PSM’de gerçekleşecek seçili stand-up gösterileri için kontenjanlarla sınırlı biletleri Prime üyeliğinin de aylık ücreti olan, sadece 7,90 TL karşılığında satın alabiliyor. Amazon Gülümseten Kasım kampanyası dahilinde gerçekleştirilecek gösterilere katılım şartları ile ilgili detaylara bu linkten ulaşabilirsiniz.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

AKBANK “ŞEHRİN İYİ HALİ” Şanışer & Sokrat St Ücretsiz Konseriyle JoJo’da

Okul Ara Tatilinde Yaşanacak Sıra Dışı Bir Deneyim; İllüzyon Müzesi!