in

ABCABC

The Rookie 3. Sezonu Ocak 2021’de Yayında!

Koronovirüs salgını nedeniyle çekimleri ertelenen ABC dizisi The Rookie 3. Sezonu yakında izleyiciyle buluşuyor.

The Rookie 3. Sezonu
The Rookie 3. Sezonu Ocak 2021'de Yayında

ABC’nin ABC Studios ve Entertainment One imzalı 2018 yılında başlayan dizisinin son sezonu yakında izleyiciyle buluşacak. Polisiye, aksiyon-komedi türündeki The Rookie 3. sezonu Ocak 2021’de yayınlanacak.

Exorcist: The Beginning ve The Following gibi başarılı yapımlarda da imzası bulanan Alexi Hawley, The Rookie’nin yaratıcısı. Aynı zamanda The Rookie’nin yapımcılığını da yapan Bill Norcross’un gerçek hikayesinden esinlenerek çekilen dizi, John Nolan’ın hikayesine odaklanıyor. Küçük bir kasabadan LA’ye taşınan orta yaşlı polis memuru olan John hayatından memnun değildir. John, ölümcül bir kaza geçirmesinin ardından hayallerinin peşinden koşmaya karar verir. Yaşadığı kasabayı terk eder ve Los Angeles Polis Departmanı’nda (LAPD) göreve başlayan John, yaşlı polis memurlarını kabul eden LAPD’de orta yaş krizi de dahil olmak üzere birbirinden farklı problemlerle karşı karşıya kalır.

The Rookie 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yayınlanan ilk sezonuyla Rotten tomatoes’de %93 izleyici puanı alan ve IMDB’de de 8,1/10 puana sahip The Rookie 3. sezonu 3 Ocak 2021’de ABC’de yayınlanacak.

The Rookie 3. Sezonunda LAPD’deki en olgun polis olan yetenekli Castle yıldızı Nathan Fillion yine başrolde olacak. Fillion’a geçen sezonlarda da olduğu gibi Shark Night 3D, Zoo gibi yapımlarla tanınan Alyssa Diaz ve Vantage Point, Phone Booth, Collateral ve Narcos gibi projelerde de yer alan Richard T. Jones eşlik ediyor. Titus Makin Jr., Melissa O’Neil, Eric Winter, Mekia Cox, Shawn Ashmore ve Brent Huff dizinin 3. sezonunda da rollerine devam ediyor. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosuna 3. sezonda Shelly Bhalla, Wilzette Borno, Dashiell Connery, Michael Marc Friedman ve Amarr M. Wooten gibi isimler dahil oluyor.

İçeriği Upperla!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Maske Takarken Gözlüklerin Buğulanması Nasıl Önlenir

Maske Takarken Gözlüklerin Buğulanması Nasıl Önlenir

Türkiye'de İngilizce Öğrenmek Zor Mu

Türkiye’de İngilizce Öğrenmek Zor mu?