in ,

NetflixNetflix

We Can Be Heroes (Kahramanlık Sırası Bizde) Yayın Tarihi ve Fragmanı

Netflix’in Robert Rodriguez imzalı süper kahraman filmi We Can Be Heroes (Kahramanlık Sırası Bizde), Ocak 2021’de Netflix’te yayınlanacak.

Netflix’in yeni süper kahraman filmi We Can Be Heroes, The Adventures Of Sharkboy And Lavagirl hayranları memnun edecek. Robert Rodriguez’in 2005 yapımı The Adventures of Sharkboy and Lavagirl filminin bağımsız bir devamı yapım aynı evrende geçiyor olmasına rağmen bağımsız bir konuya odaklanıyor. Bu nedenle 2005 yapımını bilmeyen izleyiciler için de keyifli bir seyir imkanı sunuyor.

We Can Be Heroes’un Konusu

Yeni bir film serisi başlatması amaçlanan Netflix yapımı We Can Be Heroes; dünyayı istila eden uzaylıların süper kahramanları kaçırmasının ardından hükümet, süper kahramanların çocuklarını koruma altına almak için onları güvenli eve götürüyor. Ancak artık emekliye ayrılmış babası Marcus Moreno da kaçırılanlar arasında yer alan Missy Moreo’ya hiçbir şey engel olmaz. Missy, hükümet için çalışan gizemli bakıcı Bayan Granada’dan kaçmak ve babasıyla beraber bütün süper kahramanları kurtarmak amacıyla diğer çocuk kahramanlarla birlikte çalışıyor. Esneklik, zaman kontrolü, kahinlik ve volkan gibi süper güçlere sahip çocukların ebeveynlerini ve dünyayı uzaylı istilasından kurtarma maceraları izleyiciyle buluşacak.

We Can Be Heroes Ne Zaman Yayınlanacak?

İlk fragmanı yayınlanan Netflix’in aksiyon komedisi türündeki filmi We Can Be Heroes 1 Ocak 2021 tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

We Can Be Heroes‘un resmi fragmanı

From Dusk Till Dawn, Sin City, Spy Kids, Machete ve Alita: Battle Angel gibi yapımlarıyla Hollywood’un en başarılı yapımcılarından Robert Rodriguez, filmin senaristti ve yönetmeni. Rodriguez, yetişkinlere hitap eden projelerin yanı sıra çocuklar için yazılmış olan aksiyon filmleriyle de oldukça popüler bir isim.

İlk kez Game of Thrones’daki Oberyn Martell rolüyle öne çıkan, Kingsman: The Golden Circle, Narcos ve Star Wars The Mandalorian projelerinde de yer alan aktör Pedro Pascal filmin başrol oyuncularından. Pascal’ın yanı sıra filmde Priyanka Chopra, Christian Slater, YaYa Gosselin, Akira Akbar, Sung Kang, Boyd Holbrook, Haley Reinhart gibi isimler de yer alıyor. Taylor Dooley ise Lavagirl rollüyle yeniden yeniden izleyici karşısına çıkıyor.

İçeriği Upperla!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

iPhone su geçiriyor mu?

Yeni Korona Kısıtlamarı: Evde Misafirlik Yasak mı?