in

HBOmaxHBOmax

Yeni Nesil Gossip Girl’den İlk Kareler Paylaşıldı!

Sekiz yıl sonra yeniden çekilmeye başlayan Gossip Girl, yeni bir oyuncu kadrosuyla 2021 yılında HBO Max ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Dedikodu yaymak için sosyal medyayı kullanan yeni nesil New York gençlerini konu alan HBO Max dizisi, sekiz yıl aradan sonra yeniden ekranlara geliyor. Dizi, Gossip Girl’ün web sitesi karardıktan tam sekiz yıl sonra hem sosyal medyanın hem de New York’un ne kadar değiştiğine odaklanıyor. 2007-2012 yılları arasında yayınlanan fenomen dizinin Gossip Girl yeni versiyonunda eski karakterler yer almıyor. Yukarı Doğu Yakası’nın entrika dolu olaylarını bu sefer aynı konseptle yeni karakter üzerinden izleyeceğiz.

Yeni Gossip Girl Ne Zaman Yayınlanacak?

2000’li yılların popüler dizisinin başrollerinde yer alan Blake Lively, Leighton Meester, Chace Crawford, Penn Badgley, Taylor Momsen ve Ed Westwick gibi dikkat çeken isimler yer alıyordu.  Dizinin senaristliğini de yapan yapımcılarından Josh Schwatz, eski oyuncu kadrosundan yeni projede yer almak isteyenlere kapılarının açık olduğunu belirtti. Dizinin yeni versiyonunda yer almak istediğini belirten Nate Archibald rolünü canlandıran Chace Crawford’un yeni kadroya dahil olup olmadığı bilinmiyor. Ancak serinin ilk versiyonunda Gossip Girl’ü seslendiren Kristen Bell diziyi anlatmak için geri geliyor.

Yeni Gossip Girl Başrolünde Emily Alyn Lind Olacak

Revenge dizisindeki Amanda Clarke rolüyle tanınan ve 2019’da Doctor Sleep ile izleyici karşısına çıkan Emily Alyn Lind dizinin başrollerinden. Lind, ayrıca Days of Our Lives, All My Children, Criminal Minds, Hawaii Five-0, The Secret Life of Bees, The Babysitter gibi pek çok projede yer aldı. Lind’e ek olarak, yeni oyuncu kadrosunda Whitney Peak, Eli Brown, Johnathan Fernandez ve Jason Gotay gibi isimler var. Oyuncuların canlandıracakları karakterlerle ilgili ayrıntılar henüz açıklanmadı.

Gossip Girl’ün eski versiyonunun da yaratıcılarından olan Quantico dizisinin yapımcısı olarak adından söz ettiren Joshua Safran, yeni nesil Gossip Girl’ün senaryosunda da imzası var ve aynı zamanda dizinin yapımcılığını üstleniyor. Dizinin orijinal yaratıcıları Josh Schwartz ve Stephanie Savage da yönetici yapımcı olarak projeye dahil oldular. Serinin orijinalinde de olduğu gibi yeni versiyon da Cecily von Ziegesar‘ın romanlarından uyarlanıyor.

İlk teaser Gossip Girl’ün Instagram Hesabından Yayınlandı

21 Kasım’da, resmi Gossip Girl Instagram hesabı, yeni verisyonun görüntülerini ve fotoğraflarını paylaşmaya başladı. “Asla korkmayın canlarım, tek kaynağınız burada. Seni asla yalnız bırakamayacağımı biliyorsun. Xoxo, Gossip Girl.” caption’ıyla cep telefonu aracılığıyla gizlice çekilip paylaşıldığı izlenimi veren görüntüler tipik bir Gossip Girl etkisi yarattı.

İçeriği Upperla!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

HBO’nun Suç Belgeseli Serisinden Baby God 2 Aralık’ta yayında.

Türkiye Startup Yatırımları Raporu Açıklandı