in

NBCNBC

Zoey’s Extraordinary Playlist 2. Sezon Ocak 2021’de Yayında!

İlk sezeonun ardından eleştirmenlerden övgü toplayan NBC’nin müzikal-komedi türündeki sevilen drama dizisi Zoey’s Extraordinary Playlist Ocak 2021’de sevenleriyle buluşacak.

Zoey's Extraordinary Playlist 2 Sezon - 2021
Zoey's Extraordinary Playlist 2 Sezon - 2021 - NBC

NBC’nin müzikal-komedi türündeki drama dizisi Zoey’s Extraordinary Playlist, ilk sezonun hemen ardından ikinci sezon için onay almış ve çekimlerine 2020 Eylül ayında başlamıştı. İlk sezonunun ardından eleştirmenlerden övgü toplayarak izleyicilerin de beğenesini kazanan sevilen dizi Ocak 2021’de sevenleriyle buluşacak.

Zoey’s Extraordinary Playlist’in Konusu Ne?

Gossip Girl’den tanıdığımız Austin Winsberg’in kaleme aldığı Zoey’s Extraordinary Playlist, San Francisco’da yaşan, içe kapanık bir yazılımcı olan Zoey Clarke’ın hikayesini anlatıyor. Zoey, başına gelen olağan dışı bir olayın arından birdenbire etrafındaki insanların en özel arzularını ve düşüncelerini, duygularını popüler şarkılar aracılığıyla duymaya başlıyor. İlk olarak kendi mental sağlığını sorgulamaya başlayan Zoey, komşusu Mo’nun da desteğiyle en başlarda istemediği bu lanetin aslında bir hediye olduğunu keşfetmeye başlıyor.

Zoey’s Extraordinary Playlist 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

NBC‘ye göre, dizi prömiyeri bugüne kadar dijital dahil olmak üzere 7,9 milyon izleyiciye ulaştı. NBC Entertainment’ın senaryo ekibinin eşbaşkanları Lisa Katz ve Tracey Pakosta yaptığı açıklamada; “Zoey’s Extraordinary Playlist’in herkese ne kadar mutluluk verdiği karşısında oldukça şaşkınız. Diziyi geri getirmekten heyecan duyuyoruz ve Zoey’in yolculuğunun nasıl devam edeceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.” İfadelerini kullandı. Çekimleri yakın zamanda sonlanan Zoey’s Extraordinary Playlist’in 2. sezonu 5 Ocak 2021’de yayınlanacak.

Zoey Clarke karakterini Shameless, Evil Dead, Suburgatory ve Don’t Breathe gibi projelerde yer alan Jane Levy canlandırıyor. Levy’ye Pitch Perfect film serisi ile tanınan Skylar Astin ve Glee, Geography Club yapımlarında rol alan Alex Newell eşlik ediyor. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda John Clarence Stewart, Mary Steenburgen, Peter Gallagher, Lauren Graham, Kapil Talwalkar ve Andrew Leeds gibi isimler yer alıyor. Zoey’s Extraordinary Playlist 2. sezon oyuncu kadrosuna Harvey Guillén, Jee Young Han ve Felix Mallard dahil olan isimler arasında.

İçeriği Upperla!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Türkiye'de İngilizce Öğrenmek Zor Mu

Türkiye’de İngilizce Öğrenmek Zor mu?

Hayvan Hakları Yasası Ne Zaman Çıkıyor?

Hayvan Hakları Yasası Ne zaman Çıkıyor?