in ,

NetflixNetflix

Fate: The Winx Saga’nın Fragmanı Yayınladı

Fate: The Winx Saga’nın fragmanı yayınlandı. Netflix, filmin ilk karelerini de paylaştı. Brian Young’ın (The Vampire Diaries) yaratıcılığını üstlendiği FATE: THE WINX SAGA, İtalya yapımı Winx Club çizgi filminin gerçek oyuncularla çekilen bir uyarlaması.

Netflix, ‘Fate: The Winx Saga Konusu

Fate: The Winx Saga’, Öbür Dünya’da Alfea adlı sihirli bir yatılı okula giden beş perinin yetişkinliğe geçiş yolculuğunu konu alıyor. Periler burada aşk, rekabet ve kendi varlıklarını tehdit eden canavarlarla başa çıkıyor. Aynı zamanda güçlerini kontrol etmeyi de öğrenmek durumunda kalıyor.

Fate: The Winx Saga’nın fragmanı yayınlandı.

Fate: The Winx Saga Oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosunda Bloom rolünde Abigail Cowen (The Chilling Adventures of Sabrina, The Fosters) yer alıyor. Stella rolünde Hannah van der Westhuysen (Grantchester, Lamborghini) yer alıyor. Aisha rolünü Precious Mustapha (Endeavour) canlandırıyor. Terra rolünü Eliot Salt (Normal People, Gameface) oynuyor. Musa rolünü Elisha Applebaum (Undercover Hooligan, No Reasons) canlandırıyor. Beatrix rolünde Sadie Soverall (Rose Plays Julie), Riven rolünde ise Freddie Thorp (The Discovery of Witches, Safe, Overdrive) oynuyor. Dizide Sky rolünde Danny Griffin (So Awkward, The Gentlemen), Dane rolünde Theo Graham (Clink, Hollyoaks, Brief Encounters) ve Sam rolünde ise Jacob Dudman (The Stranger, Medici, The A List) izlenecek.

Dizide ayrıca Eve Best (Nurse Jackie), Robert James-Collier (Downton Abbey), Josh Cowdery (Fantastic Beasts & Where To Find Them) Alex Macqueen (The Thick of It, Sally 4Ever) ve Eva Birthistle (Brooklyn, The Last Kingdom) da rol alıyor.

Fate: The Winx Saga’nın fragmanı yayınlandı.

Fate: The Winx Saga Künyesi

FATE: THE WINX SAGA, Archery Pictures Production’ın Rainbow ile birlikte hazırladığı bir Netflix orijinal dizisi. Altı bölümlük dizide Brian Young (Vampire Diaries, Kyle XY) dizi sorumlusu ve yürütücü yapımcı olarak yer alıyor. Archery Pictures’dan (Riviera, The State) Judy Counihan ve Kris Thykier ile  Rainbow’dan Cristiana Buzzelli ve Joanne Lee de yürütücü yapımcı olarak görev alıyor.

Fate: The Winx Saga Fragmanı

İçeriği Upperla!

hipinup tarafından yazılmıştır

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Propolisin faydaları

Propolisin Faydaları Saymakla Bitmiyor

Instagram Reels Üzerinden Alışveriş Yapılabilecek!