in , ,

HBOHBO

HBO’nun Suç Belgeseli Serisinden Baby God 2 Aralık’ta yayında.

Baby God, ünlü Las Vegas doğum uzmanı Dr. Fortie’in çalışmalarına dair araştırmaları izleyiciyle buluşturuyor.

Belgesel, bilgisi veya rızası olmadan sayısız kadının kendi spermini kullanarak hamile kalmalarını sağlayan doğum uzmanı Dr. Quincy Fortier‘in hikayesini anlatıyor. HBO’nun 18 Kasım’da başlayan suç odaklı belgesel film koleksiyonunun bir parçası olan Baby God belgeselinin fragmanı yayınlandı.

Belgeselde ünlü Las Vegas doğum uzmanı Dr. Fortie’in çalışmalarına dair araştırmalar izleyiciye sunuluyor. Sperm bankalarından önceki, DNA ve kalıtsal genetik özelliklerin çok az anlaşıldığı bir zamanı hatırlatan belgesel, Dr. Fortier‘in tıbbi uygulamaları hakkında bir zamanlar tespit edilemeyen korkunç gerçekleri ve aile üyelerine yönelik cinsel istismar iddialarını ortaya çıkarıyor. Baby God, Dr. Fortier’in kökenleri ve kendi kimlikleri hakkında yeni bilgilerle boğuşan biyolojik çocuklarıyla röportajlara yer veriyor. İzleyiciyi ekrana kilitleyecek bu belgeselde bilim ve statüyü sayısız kadını sömürmek için kullanan bir doktorun, etik değerlerini ve yarım yüzyıldan fazla süre içinde oluşturduğu kendi genetik mirası inceleniyor.

Baby God Ne Zaman Yayınlanacak?

Baby God’ın yönetmen koltuğunda Finding Your Roots with Henry Louis Gates, Jr belgeseliyle tanınan Hannah Olsun oturuyor ve yapımcılığını Heidi Ewing ve Rachel Grady‘nin üsteniyor. Baby God (Bebeklerin Tanrısı) 2 Aralık 2020’de HBO ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

HBO‘nun beğenilen suç belgeseli serisinde Baby God’ın yanı sıra Crazy, Not Insane, The Mystery of D.B. Cooper, Alabama Snake ve The Art of Political Murder yer alıyor.

İçeriği Upperla!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Burberry Sonbahar/Kış 2020 Gözlük Modelleri İle Tanışın

6

Yeni Nesil Gossip Girl’den İlk Kareler Paylaşıldı!