in

Müziğiyle Dünyaca Tanınan Paul Kalkbrenner Konseri Daze Ve Generıc Musıc İle Parkorman’da

DAZE ve Generic Music, 10 Eylül’de, Parkorman’da milyonlarca hayranı ile dünya çapında bir ikon haline gelen Paul Kalkbrenner’i müzikseverlerle buluşturuyor.

Dünyaca ünlü DJ’lerin performanslarıyla dinamik ve popüler eğlence noktası olma özelliğini bir seviye ileriye taşıyan DAZE, 90’lı yılların sonunda tekno müziğin popülerleşmesine ve evrim geçirmesine olanak sağlayan, günümüz 18-50 yaş aralığındaki geniş dinleyici kitlesiyle dünya çapında tanınan Paul Kalkbrenner’ı İstanbul’a getiriyor.

Parkorman’da, 10 Eylül Cumartesi günü gerçekleşecek ve yılın en iddialı etkinliklerinden biri olacak konsere yaklaşık 6 bin kişinin katılması bekleniyor. Paul Kalkbrenner’ın kendisini canlandırdığı ‘Berlin Calling’ filminin müzikleri, Avrupa’da albüm rekor kırdığında dünya çapında önemli bir hayran kitlesini peşinden sürükledi. Sanatçı, şu anda sekiz albümü, 137’den fazla parçası, çok sayıda remiks içeren çalışmalarıyla elektronik müzik sahnesinin öncüsü durumunda.

Kariyerinin büyük bölümünde albümleriyle öne çıkan, 8 LP yayınlayan, ‘10 Ülkede En İyi 10 Listesi’ne giren ve 1,5 milyon adet satan Kalkbrenner’ın ufuk açıcı single’ı Sky&Sand, 121 hafta boyunca bir numarada kalarak Almanya’da single rekorunu elinde tutmaya devam ediyor.

DAZE’in, müzik tutkunlarını bir araya getireceği, 17.00’de başlayıp gece yarısına kadar devam edecek bu özel konserde, Kalkbrenner’ın muhteşem performansı öncesinde, Deniz Kabu ve Avangart Tabldot sahneye çıkıyor.

Yılın en özel etkinliklerinden biri olacak bu konserin biletleri Biletino’da!

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Tekinsiz Deniz

Pandora’nın Modern Ve İddialısı: ‘’Signature’’ Koleksiyonu