in

Four Seasons Sultanhametten Masalsı Bir Çay Saati Menüsü

Tarihi Yarımada’nın büyüleyici atmosferine sahip Four Seasons Sultanahmet, yılbaşına yaklaşırken, Grace Brands ile “Winter Wonderland” temasıyla lezzet ve keyif dolu çay saati sunuyor.

Four Seasons Sultanahmet yeni yılı, 30 Aralık’a kadar devam eden özel bir çay saati menüsü ile karşılamaya hazırlanıyor. La Pistache’ın lezzetli tatları, çay saatinde Grace Brands’in zarif sunumuyla, canlı piyano performansı eşliğinde misafirlere ikram ediliyor.

Her gün 15:00-18:00 saatleri arasında, yeni yıl ruhunu yansıtan dekorasyon eşliğinde, misafirlere Executive Pastry Chef Yalçın Köse ve ekibinin hazırladığı özel lezzetler sunuluyor. Çok özel çay ve kahvelere eşlik eden “Winter Wonderland” menüsünde taze manda kaymağı ile sunulan ılık scone’lar, füme somon, pırasalı ve dana baconlı mini kiş, Ezine peyniri ile servis edilen zeytinli açma, trüflü omlet gibi iştah açıcı lezzetler ön plana çıkıyor. Aynı zamanda yeni yıla özel hazırlanan noel keki ve kurabiyeleri, balkabaklı turta, baston şekerler, La Pistache keki gibi enfes tatlar servis ediliyor.

Duygu ve Sanem İçil’in kurucuları olduğu Grace Brands’in lüks ev dekorasyon ve sofra tasarım ödüllü ürünleri ile sunulan lezzetler, sadece damaklara değil, gözlere de ziyafet yaşatıyor.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Golden Rose’dan  Vegan Formüllü Yılbaşı Hediye Seçenekleri

Ebe Hayriye’den uzun zamandır merakla beklenen Anneliğe Yolculuk Rehberi “DOĞUMİSTAN”