in ,

NetflixNetflix

Netflix dizisi Bridgerton’ın Fragmanı Yayınlandı

Netflix, romantik dönem dizisi Bridgerton’ın yayın tarihini açıkladı. Netflix dizisi Bridgerton’ın fragmanı yayınlandı. Bridgerton yayın tarihi nedir? Bridgerton oyuncuları kimler? Bridgerton konusu nedir? gibi merak edilen soruların yanıtlarını sizin için araştırdık.

Shonda Rhimes’ın yapım şirketi Shondaland’in ilk Netflix dizisi Bridgerton’ın resmi fragmanı yayınlandı. Aynı isimli çok satan romanlarından uyarlanan dizi, Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik piyasasına ilk kez giren nüfuz sahibi Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne Bridgerton’ın (Phoebe Dynevor) yaşadıklarını anlatıyor. Dizinin yaratıcısı Chris Van Dusen, böylelikle yepyeni bir hikayeyle izleyici karşısına çıkıyor.

Bridgerton Yayın Tarihi

Eğlenceli, baştan çıkarıcı ve skandallarla dolu bir hikayesi olan Bridgerton, 25 Aralık’ta tüm dünyayla aynı and Netflix’te yayınlanacak.

Bridgerton Konusu Nedir?

Bridgerton, Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik piyasasına ilk kez giren, nüfuz sahibi Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne Bridgerton’ın yaşadıklarına odaklanıyor. Ailesinin ayak izlerini takip edip gerçek aşkın ateşlediği bir evlilik yapmayı uman Daphne’nin seçenekleri sonsuz gibidir. Ancak ağabeyi, Daphne’nin eş adaylarını teker teker reddederken gizemli Leydi Whistledown tarafından hazırlanan bir sosyete skandalı Daphne’nin adının lekelenmesine yol açar. Herkesin arzuladığı asi, müzmin bekar Hastings Dükü ise sosyeteye bu sezon ilk kez katılan kızların annelerinin gözdesidir. Diğerlerinin sunabileceği hiçbir şeyi istemediklerini iddia etmelerine rağmen Daphne ve Dük arasındaki çekim inkar edilemez bir noktadır ve sosyetenin kendi geleceklerine ilişkin beklentilerini idare etmeye çalışan ikili, birbirlerine karşı bir fikir savaşına girdiğinde aralarında kıvılcımlar çıkar.

Bridgerton kalıcı arkadaşlıkların zamansızlığını, kendi başının çaresine bakan aileleri ve her şeyi fetheden bir aşk arayışını ele alan romantik, skandallarla dolu ve kıvrak zekalı bir dizi.

Bridgerton Oyuncuları Kimler?

Bridgerton dizisinde başrolü Phoebe Dynevor, Hasting Dükü’nü ise Regé-Jean Page canlandırıyor. Dizide ayrıca Golda Rosheuvel, Jonathan Bailey, Luke Newton, Luke Thompson, Claudia Jessie, Nicola Coughlan, Ruby Barker, Sabrina Bartlett, Ruth Gemmell, Adjoa Andoh, Polly Walker, Bessie Carter ve Harriet Cains ile birlikte Lady Whistledown’ı seslendiren Julie Andrews da yer alıyor.

Bridgerton Fragman İzle

İçeriği Upperla!

hipinup tarafından yazılmıştır

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
istanbul kabristanları

İstanbul’un Mezarları Tasarım Yarışması

25

Balmain Pre-Fall 2021 Koleksiyonu’ndan Öne Çıkanlar