in ,

NetflixNetflix

Night Stalker: Bir Seri Katili Yakalamak dizisinden ilk fragman

Netflix, Night Stalker: Bir Seri Katili Yakalamak dizisini duyurdu. Ürpertici bir seri katil belgesel dizisi olacak Netflix Night Stalker: Bir Seri Katili Yakalamak ilk afişi ve fragmanı ile karşınızda…

Night Stalker Konusu

Kapılarınızı kilitleyin! Night Stalker: Bir Seri Katili Yakalamak, Amerikan tarihinin en kötü şöhretli seri katillerinden birinin yakalanıp adalete teslim edilmesinin gerçek hikayesini anlatıyor. Belgesel dizide birinci ağızdan dinlediğimiz yürek parçalayıcı röportajlar, sürükleyici arşiv görüntüleri ve muhteşem fotoğraflarla anlatılıyor. Dört bölümlük belgesel dizi, ikonik bir Los Angeles hikayesine ayna tutuyor. 

Night Stalker Yayın Tarihi

Gece Avcısı’nın korkusuyla herkesin kendisini bir kurban adayı gördüğü bu dönemde korku içinde yaşamanın tüyler ürpertici gerçekleri, 13 Ocak’ta Netflix’te izleyiciyle buluşuyor. Belgesel dizinin her bir bölümü 60 dakikadan oluşuyor.

Night Stalker Yönetmeni

Netflix’in yeni belgesel dizisi Night Stalker: Bir Seri Katili Yakalamak, Tiller Russell tarafından yönetildi. Dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda ise Tiller Russell, Tim Walsh, Eli Holzman, Aaron Saidman isimleri yer alıyor.

Night Stalker: Bir Seri Katili Yakalamak Fragmanı

İçeriği Upperla!

favorisi tarafından yazılmıştır

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Jaguar’ın Yeni Elektrikli Yarış Otomobili I-TYPE 5

22

Brock Pre-Fall 2021 Koleksiyonu’ndan Şık Görünümler