in ,

NetflixNetflix

Netflix, ‘Shadow and Bone’dan İlk Görüntüleri Paylaştı

Netflix, yeni fantastik dizisi ‘Shadow and Bone’dan ilk görüntüleri paylaştı. Türkçe ismi ‘Gölge ve Kemik’ olan dizi ne zaman başlayacak? Shadow and Bone’un konusu ne diye merak ediyorsanız? sorularınızın yanıtı bu yayında…

Shadow and Bone’un konusu

Shadow and Bone, Leigh Bardugo’nun tüm dünyada en çok satan Grishaverse romanlarından bir uyarlanma. Konusu ise şöyle: Yetim bir asker olan Alina Starkov’un savaş mağlubu ülkesini kurtarabilecek özel bir gücü keşfetmesiyle başlıyor. Karanlıklar Diyarı’ndaki tehdidin büyümesiyle, Alina, Grisha isimli seçkin bir büyülü asker ordusuna katılıp bildiği her şeyden uzaklaşıyor. Gücünü geliştirmek için mücadele verdiği sırada, müttefiklerin ve düşmanların bir olabileceğini ve dünyadaki hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlıyor. Karizmatik suçlulardan oluşan tehlikeli bir grubun da oyuna dahil olması, ona hayatta kalmak için sihirden çok daha fazlasının gerektirdiğini öğretiyor.

Shadow and Bone Oyuncu Kadrosu

Jessie Mei Li (Alina Starkov), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Freddy Carter (Kaz Brekker), Amita Suman (Inej), Kit Young (Jesper Fahey), Ben Barnes (General Kirigan), Sujaya Dasgupta (Zoya Nazyalensky), Danielle Galligan (Nina Zenik), Daisy Head (Genya Safin), Simon Sears (Ivan), Calahan Skogman (Matthias Helvar), Zoë Wanamaker (Baghra), Kevin Eldon (The Apparat), Julian Kostov (Fedyor), Luke Pasqualino (David), Jasmine Blackborow (Marie), Gabrielle Brooks (Nadia)

Shadow and Bone Künye

21 Laps Entertainment’ın Netflix prodüksiyonu olan dizinin yürütücü yapımcılığını ve senaryosunu Eric Heisserer üstleniyor. Yazar ve yürütücü yapımcı olarak ise Leigh Bardugo karşımıza çıkıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Lee Toland Krieger oturuyor.

Shadow and Bone Yayın Tarihi

Çekimleri Budapeşte’de yapılan dizi birer saatlik sekiz sezondan oluşuyor. Dizi tüm dünyada aynı anda Nisan 2021’de yayınlanacak.

Shadow and Bone Fragman

Netflix, ‘Shadow and Bone’dan ilk görüntüleri paylaştı. İşte diziden ilk kesitler…

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Karlie Kloss ve adidas’tan Spor Giyim Koleksiyonu

Covid-19 Aşısı Tek Başına Yeterli Olacak mı?