in ,

NetflixNetflix

Netflix’in Yeni Türk Filmi ‘Azizler’in İlk Fragmanı Yayınlandı

Son olarak yine Netflix için yarattığı ‘Bir Başkadır’ ile adından söz ettiren Berkun Oya’nın yazdığı, Taylan Biraderler’in yönettiği Netflix’in yeni Türk filmi ‘Azizler’in ilk fragmanı yayınlandı.

Netflix’in Yeni Türk Filmi ‘Azizler’in İlk Fragmanı Yayınlandı

‘Azizler’ Ne Zaman Yayınlanacak?

Haluk Bilginer, Engin Günaydın, Fatih Artman, Binnur Kaya ve Öner Erkan gibi isimlerin yer aldığı Azizler filmi, 8 Ocak’ta sadece Netflix’te yayınlanacak.

‘Azizler’ Filminin Konusu

Berkun Oya’nın kaleme aldığı, TaylanBiraderler’in yönettiği ‘Azizler’in konusu ise şöyle:

Gençlik yıllarının artık sonuna gelen Aziz, hayatından hiç memnun değildir. Yıllardır sevmediği bir işte çalışmaktadır ve gençliğinde kendisi için kurduğu mesleki hayallerden oldukça uzaktır. Sevgilisi Burcu ile dört yıldır süren ilişkisinin ise artık sonlanması gerektiğini fark eder… Yalnız kalmaya, kendisiyle vakit geçirmeye, özgürleşmeye duyduğu ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Sonunda, en çaresiz anında, karşısına beklenmedik bir fırsat çıkar, ancak Aziz’in tehlikeli bir yalan söylemesi ve bu yalanı sürdürmesi gerektirmektedir. Katlanmak zorunda kalacağı sonuçlar, Aziz’in hayatını büsbütün değiştirecektir.

‘Azizler’ filmine dair ayrıntılı bilgi için tıklayın:

https://hipmedya.com/hipinup.com/ajanda/sinema/netflix-turkiyenin-azizler-filminin-yayin-tarihi-belli-oldu/

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Koronavirüsün Hamileler ve Bebekler Üzerindeki Etkileri

25

Givenchy Pre-Fall 2021 Koleksiyonu ile Zıtlıkları Keşfediyor