in ,

NetflixNetflix

Netflix’ten 2020 Belgeseli: ‘Death to 2020’

Netflix, Charlie Booker ve Annabel Jones imzaslı ‘Death to 2020’ isimli komedi etkinliğinin ilk detaylarını paylaştı. Netflix, projeyle ilgili tanıtım bülteninde Netflix’ten 2020 Belgeseli: ‘Death to 2020’ “Black Mirror’ın yaratıcıları bile böyle bir yıl hayal edemezdi!” ifadelerini kullandı.

2020, Bit Artık!

2020, Black Mirror yaratıcılarının bile aklına gelmeyen felaketlerle dolu bir yıl oldu… Fakat bu ekleyecek küçük dokunuşları olmadığı anlamına gelmiyor. Death to 2020,  geride bıraktığımız, belki de hala devam eden bu ürkütücü yılın felaketlerini anlatıyor. Belgesel tadındaki bu temsili komedi etkinliği geçtiğimiz 12 ayın gerçek arşiv görüntülerini dünyanın en ünlü (hayali) sesleriyle bir araya getiriyor.

Netflix’ten 2020 Belgeseli

Samuel L. Jackson, Hugh Grant, Lisa Kudrow, Kumail Nanjiani, Tracey Ullman, Samson Kayo, Leslie Jones, Diane Morgan, Cristin Milioti, Joe Keery gibi birçok ismin yer aldığı Netflix’ten 2020 Belgeseli: ‘Death to 2020’, unutmak istediğiniz fakat asla unutamayacağınız olayların yaşandığı bu yılın özetini konu alan katartik bir komedi etkinliği olarak ekrana geliyor.

Death to 2020’ın yürütücü yapımcılığını Charlie Brooker ve Annabel Jones, yapımcılığını ise Alison Marlow üstleniyor.

Death to 2020 Fragmanı

İçeriği Upperla!

hipinup tarafından yazılmıştır

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
12

2021 Oleg Cassini Gelinlik Modelleri tanıtıldı

D Vitaminin Fazlası Zararlı!