in , ,

Yapı Kredi bomontiada’dan Akustik Konserler: İkiye On Kala

Uzun zamandır bir gece eğlencesine çıkamadık. Sevdiğimiz bir sanatçının canlı performansını izleyemedik. Bir konsere ya da dj performansına gidemedik. Ancak pandemi sürecinde dijital platformlardaki konserlerle müzik keyfimizi sürdürmeye devam edebiliyoruz. Müzik tutkunlarını mutlu edecek yılın son online konser sürprizi ile neşelenme zamanı geldi. Yapı Kredi bomontiada’dan Akustik Konserler: İkiye On Kala ile başlıyor.

Yapı Kredi bomontiada’dan Akustik Konserler: İkiye On Kala

Yapı Kredi bomontiada’nın Instagram hesabından canlı yayınlanacak “World Akustik” serisi 25 Aralık Cuma günü başlıyor. 10 hafta boyunca her Cuma düzenlenecek konserler, puhutv’de özel olarak hazırlanan “World Akustik” kanalından da izlenebilecek. 

“İkiye On Kala” 25 Aralık Akustik Peformansı

World Akustik serisinin ilk konuğu, son dönemlerde “Kafamda Kentsel Dönüşümler” şarkısıyla beğeni toplayan “İkiye On Kala” oluyor. Spotify’ın Türkiye’de 2020 yılında en çok dinlenen müzik grupları listesinde yer alan ‘İkiye On Kala’, 25 Aralık Cuma günü saat 21:00’de canlı akustik konseriyle sahnede olacak. Yapı Kredi bomontiada’nın Instagram hesabında (@yapikredibomontiada) yayınlanacak konser, yayın sonrasında puhutv üzerinden de izlenebilecek. 

İçeriği Upperla!

favorisi tarafından yazılmıştır

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Koronavirüs Mutasyonu Hakkında Merak Edilenler

14

Christian Siriano Pre-Fall 2021 Koleksiyonu