in , , ,

2021 Oleg Cassini Gelinlik Modelleri tanıtıldı

0

2021 gelinlik modelleri nasıl olacak diye merak eden gelin adaylarına müjde! 2021 Oleg Cassini gelinlik modelleri tanıtıldı! 2021 gelinlik trendleri hakkında bilgi veren 2021 Oleg Cassini Gelinlik Modelleri tanıtıldı haberimizin galerisini mutlaka inceleyin!

Oleg Cassini 2021 Gelinlik Koleksiyonu

Oleg Cassini 2021 Gelinlik koleksiyonunda hiç olmadığı kadar duygusal bir tasarım çizgisi kullanıyor. Gelinliklerin her birinin anlatacak hikayesi olduğunun altını çizen marka; tüm evrenin kadınsı gücünü sembolize eden, huzur, neşenin ve bereketin tanrıçası Rhea’nın dişil enerjisini her tasarımında gözler önüne seriyor.

Oleg Cassini 2021 Gelinlik Koleksiyonu, adını mitolojinin en güçlü figürlerinden yeryüzü ve doğanın temsilcisi Tanrıça ‘Rhea’dan alıyor. Rhea aynı zamanda neşe ve sakinliği simgeliyor.

2021 Gelinlik Trendleri

Oleg Cassini Garden of Rhea Koleksiyonu, 2021 gelinlik trendleri neler ? sorusunu da yanıtlıyor. Rhea’nın binlerce yıldır kadınlara ilham veren hikayesinden yola çıkan koleksiyonda doğaya saygı duruşu her bir detayda kendini gösteriyor. Bahar çiçeklerinin yanı sıra yaprak motifli işleme ve dantellerle birlikte doğanın bize sunduğu büyülü renkler de gelinliklerde sıklıkla kullanılıyor.

Kadınlığın verdiği dişi enerjinin büyük fiyonklara, derin dekoltelere ve incecik tüllere büründüğü koleksiyonda rahat olduğu kadar cazibesi yüksek görünümleri de bulmak mümkün. Koleksiyon gelinliğe bahar tazeliği getiren yeni nesil dantellerden, nostaljik balon kollara, özgürlüğü ve cesurluğu simgeleyen fırfır ve volan detaylarından, kusursuz duruşun simgesi korsaja kadar birçok farklı trendi barındırıyor.

Saten kumaş minimal siluetlerde karşımıza çıkarken adeta bir güneş gibi parlamak isteyen gelin adayları içinse parlak kumaşlar düşünülüyor. Bir gelinliğin masumiyetine yakışacak şekilde tasarlanmış derin dekolte ve yırtmaçlı modeller ise cesur gelin adaylarına hitap ediyor.

Klasiğin dışına çıkmak isteyen gelin adaylarına hitaben en modern şekilde yeniden yorumlanan inciler, göşterişli pelerinler veya beyaz smokinler de düşünülüyor. Garden of Rhea aynı zamanda sadeleşmeye giden düğün trendlerini de es geçmeden, küçük seremoniler ve samimi davetler için gelin adaylarına farklı modeller sunuyor.

Oleg Cassini 2021 Gelinlik Modelleri

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

2020’de Twitter’da En Çok Gündem Olanlar

Netflix’ten 2020 Belgeseli: ‘Death to 2020’