in

Medikal Ve Doktorlar İçin Özel Ürün Geliştiren Dünyaca Ünlü İtalyan Firması Şimdi Türkiye’de

Tüm cilt tiplerine uygun olan bu hafif jel serum, içerdiği hyaluronik asit, peptitler, amino asitler ve antioksidanlar sayesinde yaşlanma karşıtı bakım sağlar ve cildi aydınlatır. Ayrıca doğal kökenli yağlar ile cildin nemli kalma süresini uzatır ve cildinizi makyaja hazırlar.

“Love Cosmedical Güzelliğinize Yenilik Getiriyor!”

Love Cosmedical, cildinizi daha önce hiç olmadığı kadar pürüzsüzleştirmek, aydınlatmak ve sıkılaştırmak için tasarlanmış yepyeni bir formül olan Neofoud Serum’u sunar.

Neofound’ un tüm aktifleriyle dolu, cildinizin ihtiyaç duyduğunu bilmediği sihirdir.

NEOFOUND SERUM ile Cilt Yenileme Kombinasyonu: Dört Adımda Cilt Yenileme

1) ANTİOKSİDAN ETKİ

Serbest radikallerin sebep olduğu hasarları azaltarak, oksidatif bozulmaya karşı savaşır. Antioksidan etkisiyle, erken yaşlanma ve güneşin neden olduğu lekeleri azaltarak cildi korur. Sonuç olarak homojen ve parlak bir cilt tonu sağlar.

2) YAŞLILIK KARŞITI ETKİ

‘Gençlik kolajeni’ olarak bilinen Tip 3 Kolajen üretimini artırarak, kolajen sentezinin oluşumunu sağlarÇizgileri ve kırışıklıkları önler ve oluşabilecek yaşlanma belirtilerine karşı koruma sağlar.

3) SIKILAŞTIRICI ETKİ

Dokuya sıkılık ve esneklik sağlayan, epidermisin daha derin katmanlarına nüfuz edebilen, düşük molekül ağırlıklı hyaluronik asit ince kırışıklıkları azaltır. Ayrıca Hekzapeptit, mimik çizgilerinin görünümünü azaltır.

4) CİLT BARİYER GÜÇLENDİRİCİ

İçerdiği yüksek molekül ağırlıklı hyaluronik asit, su molekülleri ile etkileşerek, derinin bariyer özelliğini iyileştirir ve böylece cildin su kaybını azaltır. Bu etki, amino asitlerle birlikte, cildin doğal nemlendirici etkenlerinin korunmasına katkıda bulunur. Doğal yağlar ve skualen ise, cildi nemlendirir, pürüzsüzleştirir ve cilt dokusunu iyileştirir.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Yılbaşı Gecesinde Cildiniz HC Care İle Parıldasın

Yeni Yıl Hediyeleriniz Milagron.Com’da Sizleri Bekliyor