in , , ,

Brock Pre-Fall 2021 Koleksiyonu’ndan Şık Görünümler

0

Pre-Fall 2021 koleksiyonları ile kalp ritmimizi hızlandıran markalara bir yenisi daha eklendi. Kristopher Brock ve Laura Vassar, Brock Pre-Fall 2021 Koleksiyonu ile moda tutkunlarının karşısına çıktı. Karşınızda ilham veren Brock Pre-Fall 2021 Koleksiyonu’ndan şık görünümler…

Kristopher Brock ve Laura Vassar, Malibu Kanyonu’nda terk edilmiş bir ahırda çekilen karamsar fotoğraflarda koleksiyonu dış mekana yerleştirdi. Böylece markalarına daha erişilebilir, evcilleşmemiş bir cazibe getirmeyi başardılar.

Brock’tan Sofistike Koleksiyon

Buruşuk keten ve pamuklu vual gibi birçok doğal ve organik kumaşın yanı sıra pamuk büstiyer gibi daha rahat, çok yönlü tasarımların yer aldığı koleksiyonda çiçekli bir kot, zarif korseli peplum ceke, kahverengi suni deri bir etek ve geniş paçalı kadife pantolon en çok dikkat çekenler arasında.

Kristopher Brock: “Günlük Parçalara Odaklandık”

Pre-Fall 2021 koleksiyonu hakkında konuşan Kristopher Brock, “Bu koleksiyonda müşterimizin şu anda giymek istediğini hissettiğimiz günlük parçalara daha fazla odaklandık. Şu an önemli olduğunu düşündüğümüz şeye odaklanmamız herkesi memnun etmeye çalışmamıza izin verdi” dedi.

Brock Pre-Fall 2021 Koleksiyonu’ndan şık görünümler…

Brock Pre- Fall 2021

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Night Stalker: Bir Seri Katili Yakalamak dizisinden ilk fragman

Gözlerimizi Koronavirüsten Korumak İçin Ne Yapmalıyız?