in , , ,

Mango’dan Teknik Kumaşlar, Temiz Silüetler Hareketi

Mango yenilik iddiasını devam ettirerek çağdaş insanın, dinamik yaşam tarzını desteklemek amacıyla teknik kumaşlar ve temiz silüetler kullanarak tasarlanan Improved koleksiyonunu çıkardı.

Koleksiyon, düz kesimli, hafif kumaşlardan ve canlı renklerde, minimalist bir estetiğe sahip çok yönlü giysilerden oluşan bir seçki sunuyor. Kullanılan kumaşlar ısı düzenleyici özelliğe sahip; böylelikle optimum geçirgenlik sağlıyor ve kırışıklıklara karşı dirençliler. Teknik özellikleri sayesinde de her zaman mükemmel görünüyorlar. Buna ek olarak, tüm kıyafetler suya dayanıklı ve makinede yıkanabiliyorlar. Tüm bu özellikler görünümlerin gün boyunca kusursuz kalmasını sağlıyor.

Koleksiyon takım elbise, parka, sweatshirt, polo gömlek ve pantolonlardan oluşuyor. Temiz ve sade kesimlerle tasarlanan giysiler, her zaman mükemmel kalmalarını sağlayan teknik kumaşlardan yapılmış.

Aktif, kentsel, teknolojik

Kampanya için, aktif, kentsel ve teknolojik yaşam tarzını temsil eden üç çağdaş  erkek seçilmiş: Model ve web tasarımcısı olan Tony Chung; müzisyen, teknisyen ve girişimci Neels Visser ve son olarak, girişimci ve tanınmış startup şirketlerinin kurucusu Stewart Masters.

Improved koleksiyonu İspanya, Fransa, İtalya, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Yunanistan, Hollanda, Portekiz, Rusya, ABD ve İngiltere’deki 46 mağazada ve tüm ülkelerde online olarak satışta olacak.


İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Nomadic Republic 2020 Yaz Koleksiyonu ile Karşımızda

Sepete Ekle / Les Benjamins Mikro Çanta