in , , , ,

Onunla Tanış: Yeşim Kale

Yeşim Kale adını henüz duymadıysanız sizi kendisiyle ve tasarımlarıyla tanıştırmaya geldik. “Monet’nin Renkleri” adlı koleksiyonuyla, SS 2020 sezonuna giriş yapan Yeşim Kale markası; Monet tablolarındaki gün batımlarının gold ve turuncu rengine, gökyüzündeki mavi tonlarına, Monet bahçesinin  çiçeklerindeki pembeden lila ve eflatuna, bitkilerin yeşil tonlarına ve gölgelerdeki siyaha, baharın habercisi rengarenk kelebeklere  atıfta bulunurcasına bir koleksiyon hazırlamış.

İmza tasarımlar, renkli materyaller

Non nikel pirinç ve bronz üzeri rodaj kaplamalı ürünlerini, renkli kristaller, zirkon, renkli iplerden püsküller ile harmanlayan marka, bunun yanısıra imzası haline gelen  sembol tasarımlarını da bu seriye eklemiş. Tüm tasarım modellerinden  sadece beş parça üreten marka, her koleksiyonunda yeni ve orijinal tasarımlara yer veriyor.

Özgüvenli tasarımlar

Yeşim Kale Art Jewelry markası, sanattan ilham alarak yeni tasarımlar yapmaya doymuyor. Tasarım aşkıyla, ilham veren modelleriyle, gece ve gündüz takılabilecek, kıyafetlerinizin şıklığını artıracak, gün boyu ağırlık vermeden üzerinizde yokmuş kadar hafif tasarımlarıyla aynaya baktığınızda büyük bir özgüven veren eşsiz modeller sunuyor.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bir Efsanenin Hikâyesi: Alfa Romeo 6C 2500

Alexander McQueen’in Yeni İkonu: The Tread Slick