0
in , , , , ,

Versace Pre-Fall 2021 Koleksiyonu ile Büyüledi

Pre-Fall 2021 koleksiyonlarını tanıtan markalara Versace de eklendi. Ünlü moda markası Versace Pre-Fall 2021 koleksiyonu ile büyüledi. Donatella Versace, Pre- Fall 2021 koleksiyonu için yeni bir gündelik gerçekçilik anlayışını benimsedi.

Versace Pre-Fall 2021 Koleksiyonu ile büyüledi. Donatella Versace, Versace temellerinin iyi yapılandırılmış bir koleksiyonunu sunarak yeni sezon için gerçekçi bir tavır benimsedi. Versace’nin zengin baskılarıyla yine adından söz ettiren bir koleksiyona imza attı.

Versace Le Muse Koleksiyonu

Markanın imza niteliğindeki cesur tavrı kesinlikle Pre-Fall 2021 koleksiyonunda mevcuttu ancak marka dünyanın yeni gerçekçiliğinden ilhamla gece kıyafetlerine günlük gardıroptan stilleri de yerleştirdi. akıllıca bir araya getirildi. Koleksiyona “Le Muse” adını veren Versace, bu sezon ilhamın Versace ruhunu temsil eden, tanınmış veya bilinmeyen gerçek insanlardan geldiğini vurgulamak istedi.

Versace Pre-Fall 2021 Öne Çıkanlar

Şık takımlardan mini elbiselere kadar uzanan bir dizi deri parçası olan koleksiyon doksanlar havasını yansıtırken keskin, hassas silüetler ortaya çıkardı. Spor modasından ilham alan iri logolar ve teknik kumaşlar da koleksiyonu besledi. Versace’nin imzası olan patchwork’ler koleksiyonun vintage havasını besledi.

Versace Pre-Fall 2021 koleksiyonunda hakim renkler ise kırmızı, siyah ve deve tüyü oldu. Versace’nin ikonik barok motiflerini kamuflajla birleştiren yeni Baroccoflage deseni, markanın kült deseninin giyilebilir bir yorumunu sundu. Koleksiyonda hacimli yakalar, feminen ve gösterişli siyah elbise ve etekler de gece şıklığının anahtar parçaları olarak öne çıktı.

Versace Pre-Fall 2021

İçeriği Upperla!

İrem tarafından yazılmıştır

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Covid-19 Aşısı Tek Başına Yeterli Olacak mı?

Jaguar’ın Yeni Elektrikli Yarış Otomobili I-TYPE 5