LGBTi+LGBTi+

Elliot Page Trans Olarak Açıldı!

Eski adıyla Ellen Page olarak bilinen Kanadalı oyuncu, trans birey olduğunu açıkladı. 33 yaşındaki sanatçı, sosyal medya hesabından Elliot ismini aldığını belirtti. Son olarak The Umbrella Academy ile seyirci karşısına çıkan ve 2007 yılında rol aldığı Juno filmiyle Akademi Ödülü kazanan Elliot Page, Inception filmiyle de tanınıyor.

O Artık Elliot Page

2014 tarihinde Las Vegas’ta gerçekleştirilen bir LGBT gençlik konferansında “Saklanmaktan yoruldum” diyerek eşcinsel olduğunu açıklayan oyuncu, Elliot adını kullanacağını belirterek Instagram hesabından bir duyuru yayınladı. Elliot Page’in açıklaması tüm dünyadaki LGBTQ+ camiası tarafından ilgiyle karşılandı.

Elliot Page dikkat çeken açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Merhaba arkadaşlar, trans olduğumu sizinle paylaşmak istiyorum ve ismim Elliot. Bunu yazdığım, burada olduğum, hayatımda buraya geldiğim için şanslı hissediyorum.

Bu yolculukta beni destekleyen insanlara karşı çok büyük bir minnettarlık duyuyorum. Öz benliğimin peşinden gidebilmek için nihayet kim olduğumu sevmenin ne kadar olağanüstü hissettirdiğini ifade edemem.

Gerçek şu ki, şu anda son derece mutlu hissetmeme ve ne kadar ayrıcalık taşıdığımı bilmeme rağmen, aynı zamanda korkuyorum. Zarar vericilikten, nefretten, ‘şakalardan’ ve şiddetten korkuyorum.

Trans olmayı seviyorum. Queer olmayı seviyorum.Her gün taciz, istismar ve şiddet tehdidiyle uğraşan tüm translara: Seni görüyorum, seni seviyorum ve bu dünyayı daha iyi hale getirmek için elimden gelen her şeyi yapacağım. Bunu okuduğunuz için teşekkürler. Tüm sevgilerimle, Elliot.”

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
16

Yorganlar Çanta Oluyor: Mehry Mu x Yorganlar Fora

17

Bu Kış Mutlaka Sahip Olmanız Gereken Şapka ve Bereler