in ,

Yılbaşına Özel Eğlenceli Nail Art Fikirleri

2021’e geri sayım sürüyor. Siz de farklı manikür stilleri ve oje renkleri denemekten hoşlanıyorsanız tırnaklarınız için yılbaşına özel nail art uygulamaları düşünmeye başlamış olmalısınız. Yılbaşı dendiğinde sadece kırmızı rengin ağırlıkta olduğu nail art fikirleri aklınıza gelmesin. Bu sene ilhamımızı noel ağaçlarından, yılbaşı süslerinden, kar tanelerinden, geyik figürlerinden alıyoruz. Karşınızda ilham alabileceğiniz yılbaşına özel eğlenceli nail art fikirleri!

Yılbaşı Nail Art Önerileri

Yılbaşına özel nail art fikirleri dendiğinde aklımıza ilk olarak kırmızı rengin geldiği doğru. Ancak bu stilin çok uzun yıllardır hayatımızda olduğunu düşünerek biraz farklılık yapmak daha doğru olabilir. Yılbaşı ağacının yeşili, yılbaşı süslerinin gümüş ve altın renkleri, simler, pullar, bronzlar ve çok daha fazlası… Renkler konusunda artık cesur olma zamanı!

Evde Nail Art Yapılır mı?

Neden olmasın? Pandemi döneminde olduğumuz için kuaföre biraz mesafeli yaklaştığınızın farkındayız. Öyleyse tırnaklarınızı evde şekillendirmeye ve renklendirmeye ne dersiniz? Oje sürme konusunda kendinize güveniyorsanız önerimiz geyik, çam ağacı, kar tanesi gibi desenleri denemeniz yönünde olacak. Yılbaşına özel eğlenceli nail art fikirleri size fazla mı profesyonel geldi? Üzülmeyin, nail art uygulamaları konusunda acemiyseniz tırnaklarınızı ışıltılı, simli ojelerle renklendirmek de harika bir seçenek. Elbette, renk geçişleri, farklı ton uygulamaları, minik stickerlar kullanmak da oldukça iyi fikirler arasında!

Fotoğraf @thewonderforest
Fotoğraf @ Naomi’s Nails
Fotoğraf @ annabelannunziata
Fotoğraf @hodanails
Fotoğraf @nailpornography
Fotoğraf @glamour
Image @xpositiv
Image @lieve91
Image @AYMEHNAILS
Image @rover_ebay
Image @ stylishbelles
Image @mireyaaxo
Image @ Pinterest
Image @ rover_ebay
Image @ newyearlights

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Netflix 2020’nin En Çok İzlenen Yapımlarını Açıkladı

Pesto Sos Nasıl Yapılır

Eşsiz İtalyan Lezzeti Pesto Sos Nasıl Yapılır?