in

D&R’ın Bugüne Kadarki En Büyük İndirim Kampanyasıyla Başladı!

“Bir kitapla değişir dünyan” diyen D&R, her sene olduğu gibi bu sene de kitapseverleri mutlu ediyor. D&R Kitap Fuarı, 6. yılında dolu dolu içerikler ve büyük indirim kampanyasıyla bir kez daha kapılarını açtı! Tüm D&R mağazalarında gerçekleşen D&R Kitap Fuarı, Ekim ayı boyunca edebiyat tutkunlarını ve birbirinden değerli yazarları ağırlıyor. Kitapseverleri bugüne kadarki en büyük mağaza indirimleriyle buluşturan D&R, fuar kapsamında okurlara pek çok kitapta “ikinciye %60 indirim” fırsatını sunuyor.

Bu yıl “Bir Kitapla Değişir Dünyan, D&R Senin Dünyan” konseptiyle düzenlenen D&R Kitap Fuarı, edebiyatın en keyifli halini sunuyor.Ekim ayı boyunca sürecek D&R Kitap Fuarı’nda dopdolu içerikler ve D&R mağazalarında şimdiye kadar yapılan en büyük indirimler, fuar katılımcılarını bekliyor.

Kültür, sanat ve eğlencenin adresiD&R; eğitim, akademi ve ders kitapları haricindeki tüm kitaplarda “ikinciye %60 indirim” fırsatıyla kitap sevgisini doyasıya yaşatırken sevilen yazarları fuar kapsamında okuyucularıyla bir araya getiriyor.

6. D&R Kitap Fuarı, Ekim ayı boyunca kampanyalarıyla kitaplıkların daha fazla kitapla dolmasını sağlıyor, yüz binlerce yerli ve yabancı kitabın yanı sıra yeni çıkan kitaplarla da okurları karşılamaya devam ediyor.

Okuyan ve keşfeden bir toplum için adımlar atan D&R, geleneksel hale gelen ve tüm D&R mağazalarında düzenlenen kitap fuarında kitap tutkunlarını fırsatlarla dolu edebiyat buluşmasına davet ediyor. Kitap sevgisini doyasıya yaşamak ve kaçırılmayacak kitap kampanyası ile kitaplığını doldurmak isteyenler, D&R mağazalarındaki fırsatlardan yararlanabiliyor.

Türkiye genelinde yüzlerce etkinlik

D&R’ın Türkiye’deki tüm mağazalarında bu sene 6.sı gerçekleşen Kitap Fuarı kapsamında yetişkinlere özel atölyeler, çocuk etkinlikleri ve imza günleri düzenleniyor.

D&R, mağazalarında Türkiye’nin çok sevilen yazarlarını okuyucularıyla imza günlerinde buluşturuyor. 31 Ekim’e kadar devam edecek Kitap Fuarı’nda İlber Ortaylı, Üstün Dökmen, İclal Aydın, Ayşe Tolga, Celil Nalçakan ve Devrim Erbil’in de aralarında bulunduğu birbirinden ünlü yazarlar; İstanbul, İzmir, Ankara, Kocaeli, Antalya, Denizli, Antalya, Şanlıurfa, Gaziantep, Mersin, Ordu, Samsun, Malatya, Hatay gibi Türkiye’nin dört bir köşesinde okurları ile buluşacak.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İstanbul’un En İddialı Ama Mütevazısı; The Bono

Her Mevsim Kullanılanılabilen ‘Hipp Babysanft  Organik Dudak Nemlendiricisi’