in

‘Aqua Sahne’ Yeni Sezonda En Sevilen Sanatçıların Canlı Müzik Performansları ile Cumartesi Gecelerinin Buluşma Noktası

Four Seasons Hotel Bosphorus’un sıcak ve şık atmosferiyle beğeni kazanan restaurantı AQUA, sonbahar ve kış mevsiminde yeni konsepti ‘AQUA SAHNE’ ile sevilen sanatçıları ağırlıyor. Misafirlerine lezzet ve müzik dolu bir program hazırlayan ‘AQUA SAHNE, 22 Ekim – 10 Aralık günleri arasında her cumartesi gecesi sahne alacak Bendeniz, Defne Samyeli, Fettah Can, Alya, Ayta Sözeri, Sakiler ile konuklarını şehrin keyfini çıkarmaya davet ediyor.

Boğaz’ın kıyısındaki muhteşem manzarası ile Four Seasons Hotel Bosphorus sonbahar ve kış mevsimini şehrin dinamizmini yansıtan sıcak ve renkli programlar ile karşılıyor. İstanbul’un bu büyüleyici manzarasına eşlik eden otelin restaurantı AQUA’da yer alan ‘AQUA SAHNE’de 22 Ekim-10 Aralık tarihleri arasında Cumartesi geceleri düzenlenen sevilen sanatçıların  canlı müzik  programları, misafirleri lezzet ve müziğin en keyifli haliyle buluşturuyor.

Şehrin iddialı yeni programı ‘AQUA SAHNE’,  22 Ekim’de şarkılarıyla iz bırakan sevilen söz yazarı ve sanatçı Bendeniz’i, 29 Ekim-26 Kasım tarihlerinde sahne performansıyla hayranlık uyandıran Defne Samyeli’yi, 5 Kasım’da sesi ve romantik şarkılarıyla herkesin hayran olduğu yetenekli şarkıcı, söz yazarı ve besteci Fettah Can’ı ağırlıyor.  Program, 12 Kasım ve 10 Aralık’ta dinamizmi, dansları, sesi ve şarkılarıyla sevilen Alya’yı, 19 Kasım’da beğeni ve sevgiyle takip edilen, performansı ile büyük ilgi gören Ayta Sözeri’yi, 3 Aralık’ta ise sevilen grup Sakiler’i müzik severlerle buluşturuyor.

İstanbul’un dinamizmini yansıtan atmosferi ve Boğaz’ın eşsiz manzarası ile ‘AQUA SAHNE’, konuklarını otelin Executive Chef’i Görkem Özkan tarafından hazırlanan yaratıcı ve leziz tabaklar ile buluşturuyor. Her hafta birbirinden farklı ve deniz ürünleri ile et yemekleri alternatifli olarak sunulan, iki aşamalı oluşturulan menüler her daim taze ve mevsimsel malzemelerle hazırlanıyor. Four Seasons Hotel Bosphorus, damakta iz bırakan yaratıcı lezzetlerin özenle sunulduğu şık restoranı AQUA ve canlı performansları ile eğlenceye davet eden ‘AQUA SAHNE’ ile misafirlerini lezzet ve eğlence dolu buluşmalara davet ediyor.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Baydöner, Başarılı Oyuncu Bülent Şakrak’ın Rol Aldığı Yeni Reklam Filmlerini İzleyiciyle Buluşturdu

Yepyeni Bir Formül İle Prebiyotik ve Kolajeni İlk Kez Bir Araya Getirerek Güzelliğinizi Yeniden Yorumluyor