in ,

NetflixNetflix

Mücadele Çıkmazı Ne Zaman Netflix’te?

Çağatay Ulusoy’un başrolde yer aldığı Netflix Türkiye orijinal yapımı Mücadele Çıkmazı filmi çok yakında izleyiciyle buluşacak.

 

Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı Netflix Türkiye orijinal yapımı Mücadele Çıkmazı filminin Netflix’te izleyici ile buluşacağı tarih belli oldu.

Merakla beklenen filmin başrolünü bir süredir uzun metrajlı film projesinde göremediğimiz Çağatay Ulusoy üstlenecek. Netflix Türkiye’nin yeni orijinal yapımı filmden ilk kareler de paylaşıldı.

Filmde Çağatay Ulusoy, geçimini çöp toplayarak sağlayan Mehmet karakterine hayat veriyor. Kuzgun ve Egenin Hamsisi dizilerinde yer alan çocuk oyuncu Emir Ali Doğrul ise Mehmet ile yolu kesişen 8 yaşındaki Ali karakterini canlandırıyor. Mehmet’in zorlu yaşamı, 8 yaşındaki Ali’nin hayatına girmesiyle değişiyor. Film Ali’nin ailesine kavuşma serüvenini ve Mehmet ile arasında oluşan güçlü ilişkiyi ele alıyor.

Mücadele Çıkmazı’nın Duyurusu Menajerimi Ara Dizisiyle Yapılmıştı

Star TV’nin sevilen dizilerinden Menajerimi Ara’ya konuk oyuncu olarak katılan Çağatay Ulusoy, dizide Mücadele Çıkmazı adlı bir senaryoyu incelemişti. Dizinin bu bölümünün yayınlanmasının ardından Netflix, Twitter üzerinden dizide yer alan filmin yakında Netflix’te olacağını duyurmuştu.

Çekimleri tamamlanan filmin yapımcısı OGM Pictures, Mücadele Çıkmazı ile ilgili aşağıdaki tanıtım metnini paylaştı.

Hepimizin her gün gördüğü, ancak gündelik hayatın telaşıyla dikkat edip de fark edemediği kağıt toplayan gençlerin hikayesini anlatan Mücadele Çıkmazı, gerçek hayattan izler taşıyan senaryosuyla izleyiciye bilmediği dünyaların ve yeni hayatların kapısını açacak.

OGM Pictures

Senaryosunu Behzat Ç.’nin Senaristi Ercan Mehmet Erdem Yazdı

Mücadele Çıkmazı’nın senaryosu, Behzat Ç. ile tanınan ödüllü senarist Ercan Mehmet Erdem imzası taşıyor.. Yönetmen koltuğunda ise Ayla filmiyle 90. Akademi Ödülleri’nin “Yabancı Dilde En İyi Film Ödülü” kategorinden aday adayı olarak tanınan yönetmen Can Ulkay oturuyor. Ulkay’ın Ayla filminin yanı sıra Müslüm, Turkish’i Dondurma, Cicero gibi filmlerde de imzası buluyor.

Mücadele Çıkmazı Ne Zaman Yayınlanacak?

Çağatay Ulusoy, beş yıl önce başrol oynadığı Delibal’ın ardından ilk defa uzun metrajlı bir filmde yer alıyor. Mücadele Çıkmazı filminde Çağatay Ulusoy’a ünlü oyuncu Turgay Tanülkü’nün yanı sıra Emir Ali Doğrul, Ersin Arıcı ve Muhteşem Yüzyıl’daki Gülfem Hatun rolüyle hafızalara kazınan Selen Öztürk gibi isimler eşlik ediyor. Film 15 Mart 2021’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te izleyiciyle buluşacak.

İçeriği Upperla!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Pınar’dan D Vitamini Katkılı Süt

Berkun Oya’nın yaracısı olduğu Netflix’in son yerli yapımı Bir Başkadır

Netflix Türkiye Yapımı Bir Başkadır Dizisinden İlk Fragman!