in , , , , ,

adidas 4D Spor Ayakkabısı ile Geleceği Müjdeliyor

adidas’ın California merkezli Carbon firması ile ortaklaşa ürettiği ADIDAS 4D, 3D baskı makinesinde ışık ve oksijen ile yapılan ilk spor ayakkabısı olma özelliğini taşıyor. Bu teknoloji kişiye özel performans ürünlerinin tasarlanma ve üretim aşamalarının hızlanmasında kilit rol oynuyor. adidas bu önemli teknolojik gelişmeyi, ADIDAS 4D ayakkabılarının 3. yılını çok özel bir haftaya dönüştürerek kutluyor. 4 Mayıs haftasını 4D Week ilan eden marka bu süreçte bir de yeni 4D Run 1.0 modelini lanse etti.

Dijital baskı taban

Son teknoloji ürünü, çok yönlü bu model, 17 yıllık sporcu verilerine dayanan dijital olarak basılmış bir orta tabana sahip. Böylece ihtiyaç duyulan yere tam olarak ayarlanmış destek ve yastıklama sağlıyor. Tabanı, nefes alabilen ve esnek Primeknit üst kısmıyla özellikle cross antrenmanları sırasında en yüksek performans sağlayan 4D, çığır açan teknolojisiyle koşunun geleceğini işaret ediyor.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Michael Aram Markası Anatoli ile Türkiye’de

Bu Yaz Islak Görünümlü Dudaklar Moda