in

Annelerin Ruhunu Yansıtacak En Şık Hediyelerde %25’e Varan İndirim Başladı!

2023 ilkbahar/yaz kombinlerinde %100 ham pamuktan ve geri dönüşüm iplikten ürettiği ürünlerle öne çıkan online kadın giyim markası Sherin, 14 Mayıs Anneler Günü’ne özel tüm ürünlerde %25’e varan indirim sağlıyor.

Annelerimiz, dünyanın en zor ve en kutsal görevini üstlenen, karşılıksız sevginin, simgesi olan ve yeri hiçbir zaman doldurulamayan en değerli varlığımız.

Siz de bu özel günde annenize şıklığı armağan etmek istemez misiniz?

Gündüz ve gece kombinlerinde, her tarza uygun modelleriyle göz dolduran Sherin, bu sezon annelerin ve tüm kadınların vazgeçilmezi olacak. Üstelik en değerlimiz annelerimize özel %25 indirimle..

Cesaretin ve gücün simgesi annelere özel

Güçlü tasarım ekibi tarafından, “Moda benim ne sevdiğimdir” mottosuyla hazırlanan “Solid” koleksiyonundaki parçalar, dikkat çekici ve dinamik çizgileriyle cesur kadınları yansıtıyor. Podyumların ikonik parçalarını günlük hayatın bir parçası haline getiren koleksiyonda; çarpıcı silüetler, stil tüyosuna ihtiyaç duymayan takımlar ve keskin bitişlerin yanı sıra nötralize edilmiş tonlar en gözde parçalar arasındaki yerini alıyor.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Metal Karşıtı Arındırıcı Bakım Serisi Metal Detox’un En Yeni Üyesi İle Tanışın; Yüksek UV Korumalı Metal Detox Krem!

Kaliforniya Rüyalarından Alınan İlhamla Freesbee Artık Türkiye’de!