in

Kaliforniya Rüyalarından Alınan İlhamla Freesbee Artık Türkiye’de!

Moda dünyasında sınırları aşan, Kaliforniya’da özgür ve kendisi olan her yaştan insanın favori aksesuarı olan Freesbee gözlükleri artık Türkiye’de. Gelecek vaadeden, yenilikçi ve bağımsız güneş gözlüğü markalarından biri olan Freesbee, Kaliforniya rüyalarından alınan ilhamla yaratılıyor.

Dünyaya ilham veren bir bakış: Freesbee. Dünyanın dört bir yanından ilham alan bir gözlük markası olan Freesbee, Kaliforniya stüdyolarında tasarlanıyor ve el yapımı olarak üretiliyor. Freesbee tüm ürünlerini unisex olacak şekilde tasarlıyor. Her tarza uygun renk kombinasyonları ve çerçeveleriyle her yüz biçimine uygun evrensel bir marka olarak pazarda yerini alıyor.

 Herkesin güneş gözlüklerini ve tasarımlarını sevmesi üzerine yoğunlaşan Freesbee “Kim olursanız olun, bir Freesbee güneş gözlüğü takabilmeli ve en iyi şekilde görünüp hissedebilmelisiniz. Size göre bir modelimiz mutlaka var, biz sadece onunla buluşabilmeniz için sizi cesaretlendiriyoruz.” bakış açısıyla Türkiye’de de favori gözlük markaları  arasında yerini almayı hedefliyor.

Fressbee ile özgür ol kendin ol!

Kendine sürekli olarak nasıl daha fazlasını yapabileceğini ve daha büyük bir etki yaratabileceğini soran ve iyilik ile yola çıkan Freesbee, bu hedefe ulaşmanın yaratıcılık, empati ve yenilikçilik gerektirdiğini vurguluyor ve  “Özgür ol, kendin ol….” mesajıyla yoluna devam ediyor.

Fiyat performans gözlüklerin en başında kalan Freesbee, resmi web sitesi, Beymen ve Vakkoroma’larda satışa sunuluyor. Ayrıca Evliyaçelebi mah.Meşrutiyet Caddesi no 92/A ŞİŞHANE Beyoğlu’nda yer alan mağazası ile de ziyaretçilerini bekliyor.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Annelerin Ruhunu Yansıtacak En Şık Hediyelerde %25’e Varan İndirim Başladı!

La Roche-Posay Serumlarının Bensu Soral’lı Reklam Filmleri Yayında