in , ,

Burberry Sonbahar/Kış 2020 Gözlük Modelleri İle Tanışın

Burberry’nin Sonbahar/Kış 2020 kadın ve erkek gözlük koleksiyonu, çağdaş tarzda tasarımlar ve ikonik detayların oluşturduğu kontrast ile öne çıkıyor. Burberry’nin zengin mirası, yeni koleksiyonun detaylarını daha da çarpıcı kılıyor.

Koleksiyon ilk kez “Memories” (“Anılar”) adlı Burberry Sonbahar/Kış 2020 defilesinde podyuma çıktı. Kreatif Direktör Riccardo Tisci’nin genç bir tasarımcı olarak geliştiği ilk yıllarından ilham alan koleksiyon, Tisci’nin kariyerinin başlangıcında ziyaret ettiği yerlere, tanıştığı insanlara ve kendisine yol gösteren müziklere referanslarla dolu ancak bir yandan da modaevinin zengin mirası ve imzası haline gelmiş detaylar üzerinde yükseliyor. Üretimi İtalya’da yapılan koleksiyon, dikdörtgen biçimli shield modeli güneş gözlüklerinin yanı sıra farklı ve dikkat çeken güneş modellerinden oluşuyor. Gözlüklerin saplarını Burberry’nin imzası haline gelmiş Vintage ekoseli ve Icon Stripe çizgili mine detayların yanı sıra Thomas Burberry Monogramımız süslüyor.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Pandemide Kasları Korumanın İpuçları

HBO’nun Suç Belgeseli Serisinden Baby God 2 Aralık’ta yayında.