in

Çarpıcı Tasarımların Sahibi: Loud

Özgüvenli ve cesur kadınları hedef kitlesi edinen Loud, 2022’-23 Sonbahar/Kış sezonuna iddialı bir giriş yapmayı planlıyor.

Cesaret’ten ilham alınarak hazırlanan benzersiz formalara sahip olan Loud, 2022’-23 Sonbahar/Kış koleksiyonu For the Bold ismini taşıyor. Cesur giyinmek, benzersizliği ve karmaşıklığı dengeler düşüncesi ile hazırlanan bu eşsiz koleksiyon, özgüven ve cesareti karakterize eden kadınlarla buluşturuluyor. Vintage esintilerle harmanlamış yeni moda parçalarla, avangart ama aynı zamanda class, sokak stili ve lüks tasarımların birleşimi, feminen tarzı maskülen dokunuşlar ile birleştirip sezona yeni bir soluk getiriyor.

Kendi içerisinde üç bölüme ayrılan koleksiyonun ilk bölümü daha minimal tarzlar için gündüzden geceye geçişi kolaylaştıran parçalardan oluşuyorken, ikinci bölümünde ise yeni ve Loud’a özel eşsiz tasarımlardan gece kullanımına uygun parçalar bulunuyor. Üçüncü bölümünde ise markanın kendi imzasını taşıyan aksesuarları ile birleştirilmiş feminen aynı zamanda maskülen havası veren detaylar göze çarpıyor.

Koleksiyonun yarattığı çizgiye uygun olarak cesareti sembolize eden koyu mavi ve siyah renklerin ön planda olduğu hit parçalar, feminen esintilerle harmanlarak kendine güvenen ve tarz kadınların stillerine hakimlik kuruyor.

Tasarımlarda desenler yerine cesareti somutlaştıran bold kumaşlar kullanılarak markanın stil çizgisi ile bütünleşen tasarımlar şık ve göz alıcı bir görünüm sunuyor. Koleksiyonun vazgeçilmezleri arasında olan lüks görünümü sunan bodyler, class ve maskülen ceketler, deri crop üstler ve zarif braletler koleksiyonu vazgeçilmez kılıyor.

Tüm günü kapsayan, gündüz ve geceye uyarlanabilecek bir koleksiyon olan For the Bold kendini özgür, özel ve cesur hissettiren modern tasarımlarıyla güçlü kadınların yaşam stillerini tamamlamasını hedefliyor.

Loud, kadınlara giydikleri zaman kalabalıklar içinde bile her zaman fark edilecek olan stil gürültüsünü ve eşsiz özgüveni vereceğini vaat ediyor. 

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum, Sezon Boyunca Gördüğü Yoğun Talep Nedeniyle Sonbahar ve Kış Aylarında Da Hizmet Vermeye Devam Ediyor

Sezonun Zerafetini Hello Donne İle Üzerine Taşı!