in , , ,

Dolce & Gabbana Alta Moda Koleksiyonu: A Family Affair

0

Her sene Alta Moda şovlarıyla unutulmaz görünümler yaratan Dolce & Gabbana, pandemi nedeniyle bu sene şovu dijital olarak sundu. Renklerin, kumaşların ve tasarımın uyumunu; kuşak çatışmasıyla birleştiren Dolce & Gabbana’nın bu seneki Alta Moda teması olduk.a renkliydi. Karşınızda, Dolce & Gabbana Alta Moda Koleksiyonu: A Family Affair

Dolce & Gabbana Alta Moda Şov

Stefano Gabbana, “Alta Moda’yı göstermenin alışılmadık bir yolu, ancak bu yılın en büyük dersi uyum sağlamanız gerektiğiydi. Bir podyum videosu yapmak yerine, koleksiyona atmosfer kazandırmak istedik. Bu yüzden Visconti’den esinlenen tarzda bir Alta Moda ailesi toplantısı yapmayı düşündük. Müşterilerimizin genellikle şovlarda yaptığı gibi, farklı nesiller parti için bir araya geliyor” dedi.

Dolce & Gabbana Alta Moda Koleksiyonu: A Family Affair İçin Ne Dediler?

Dolce & Gabbana Family Affair adlı koleksiyonun çıkış noktasını anlatan Stefano Gabbana, “Yeni Alta Moda ve Alta Sartoria koleksiyonları bir aile portresini temsil ediyor, tarzı kendi tarzlarına göre yorumlayan ve yaşayan farklı nesiller arasında bir karşılaştırma” dedi ve ekledi: “Pek çok farklı kişiliğe sahip kozmopolit bir aile. Dolayısıyla koleksiyonlar, klasik ve çağdaşın birbirine karıştığı  yeni bir estetiği yansıtıyor. Mesaj şu: Benzersizliğinizi ve çeşitliliğinizi ifade edin! “

Domenico Dolce ise koleksiyon hakkında “Akşam yemeğinde güzel bir aile toplantısı, çok fazla zaman birbirini görmemiş aile üyeleriyle bir parti, bir an neşe ve paylaşım hayal ettik” ifadelerini kullandı.

‘A Family Affair’in Şıklık Kodları

Maksimalist tarzın öne çıktığı el yapımı koleksiyonda kristal, simli ve dantelle süslenen korselerin yanı sıra grafiti tarzda boyanan kürkler ve kristal işlemeli spor ayakkabılar dikkat çekti.

Dolce & Gabbana Alta Moda Koleksiyonu: A Family Affair

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
HES Kodu Almanın Kolay Yolu

HES Kodu Nasıl Alınır?

Kovacs 13 Aralık Canlı Yayın Konseri Duyuruldu