in , , ,

Karlie Kloss ve adidas’tan Spor Giyim Koleksiyonu

Moda dünyasından yeni bir iş birliği haberi daha… Ünlü top model Karlie Kloss ve Adidas’tan spor giyim koleksiyonu müjdesi geldi. Yeni neslin performans ihtiyaçlarını karşılayan koleksiyon, genç kadınlara aktif yaşamın gücünden yararlanmaları için ilham verecek parçalara sahip.

Ünlü spor giyim markası adidas, ünlü top model ile güçlerini birleştirdi ve yoğun, teknoloji odaklı bir dünyada sporun genç kadınlara sunabileceği gücü merkeze alan bir koleksiyon tasarladı. adidas x Karlie Kloss İlkbahar/Yaz ‘21 koleksiyonu, temel yüksek performanslı antrenman bra ve taytlarından sokak giyim parçalarına kadar çok yönlü bir içeriğe sahip. Koleksiyonun küratörü olan Karlie Kloss, yaratım sürecinde adidas Tasarım Başkan Yardımcısı Jo Aberg ile yakın bir şekilde çalıştı.

Karlie Kloss ve adidas’tan Spor Giyim Koleksiyonu

Adidas x Karlie Kloss

Peki Adidas x Karlie Kloss koleksiyonunun ilham kaynağı neydi? Koleksiyonda Karlie’nin spor ve koşu sevgisi ilham kaynağı oldu ve ünlü modelin spor deneyimleri teknolojiyi belirledi. Çok yönlülüğün vurgulandığı Adidas x Karlie Kloss koleksiyonunda turuncu tonlar baskın renk paletini oluşturdu.

Gençliği yansıtan dinamik ve eğlenceli temel parçaların yer aldığı koleksiyonda optimum performans ve rahatlığa odaklanıldı. Koleksiyonda sporcuların hareket ederken kuru hissetmelerini sağlamak için adidas’ın AEROREADY kumaş teknolojisine yer verildi.

adidas x Karlie Kloss

Adidas ve Karlie Kloss’tan Sürdürülebilir Koleksiyon

Adidas x Karlie Kloss koleksiyonunda sadece stil ve performans öncelik olmadı. Gezegeni derinden önemseyen yeni nesiller için tüm parçalar sürdürülebilir hale getirildi. Koleksiyonda, adidas ve Karlie’nin plastik atıkları en aza indirmeye yönelik ortak tutkusunun bir parçası olarak, kısmen Parley Ocean Plastic ile yapılan yüksek performanslı geri dönüştürülmüş bir malzeme olan PRIMEBLUE ve yüksek performanslı geri dönüştürülmüş malzeme PRIMEGREEN de kullanıldı.  

adidas x Karlie Kloss

adidas x Karlie Kloss Koleksiyonu Fiyatları

Adidas ve Karlie Kloss’un şık koleksiyonunda fiyatlar ise şöyle:

  • Karlie Kloss Kısa Üst – 409 TL
  • Karlie Kloss Wind.Rdy Parka- 1.259 TL
  • Karlie Kloss Flared Eşofman altı- 779 TL
  • Karlie Kloss Orta Düzeyde Destekli Sporcu sütyeni- 389 TL
  • Karlie Kloss High-Waist Uzun Tayt – 479 TL

adidas x Karlie Kloss Koleksiyonu Nerede Satılıyor?

Merak edenlere söyleyelim. Koleksiyon satışa çıktı bile. adidas x Karlie Kloss koleksiyonuna online shop’tan ulaşabilirsiniz.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
22

Yakın Plan: Christian Dior Pre-Fall 2021 Koleksiyonu

Netflix, ‘Shadow and Bone’dan İlk Görüntüleri Paylaştı