in

Lady Gina 2022/23 Sonbahar- Kış Koleksiyonu İle Modern, Şehirli Ve Her Daim Şık Kadınları Temsil Ediyor…

Lady Gina Sonbahar- Kış koleksiyonunda, şıklığı günlük hayatının bir parçası haline getiren kadınları tasvir ediyor. Hayatın her anına eşlik edebilmenizi sağlayacak farklı ve zamansız ürün grupları ile gardırobunuzun eksik parçalarını tamamlamanıza yardımcı oluyor. Böylece şehir yaşamına şık, modern ve zarif bir şekilde uyum sağlıyorsunuz.

Naturel tonların hakim olduğu özenli kumaş seçimi ile sezonun gözdesi yelek takımlar, stil hikayenize eşlik eden ekose ceketler, soğuk havaların eşlikçisi yün paltolar ve her dolapta olması gereken ; aksesuar detaylarıyla güçlenen elbiseler , geceden gündüze kolayca geçmenizi sağlayacak ana parçalar olarak dikkat çekiyor.

Sezonun favori renk tonlarından ilham alan Lady Gina Sonbahar – Kış 2022/23 koleksiyonunda klasik siyah-kahve tonları , hardal rengi, masumiyetin simgesi beyaz, hayata canlılık katan mor ve somon ve kış renklerinden gri ve tonları ön plana çıkıyor.

Aradığınız her parçayı bulup kolaylıkla kombinleyeceğiniz , yüksek tasarım gücüne sahip Lady Gina koleksiyonu ; ilhamını alacağı kadınlarla zarif ve zamansız bir yolculuğa çıkmak için sizleri Galataport ve Vadi İstanbul mağazalarına bekliyor.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Yeni Certain Denim Koleksiyonu

Buba’s Bosphorus Keyfi Yeni Lezzetlerle Sürüyor