in

Medkarle ile Sezona Zarif Dokunuş!

Medkarle, 2022 Sonbahar/Kış koleksiyonu ile kadınların büyük bir sadelik içerisinde zarefetini hedefliyor.

Doğanın tüm güzelliklerinden ilham alınarak seçilen desen ve kumaşların, modern lüks moda anlayışı ile birleşmesinden ortaya çıkan Medkarle, koleksiyonda her bir parçanın özel olması ve ona sahip olan kadına kendini iyi hissettirmesi amaçlanıyor.

Sezonun öne çıkan ikilisi pantolon, crop takımlar, stilinize lüks bir dokunuş ekleyen gömlek elbiseler, zebra ve leopar desenin buluştuğu iddialı şifon elbiseler, yumuşak dokusuyla vücudu saran kabanlar ile gündüzden geceye uyarlanabilen tasarımlar, şık bir görünüm yakalamayı mümkün kılıyor.

Doğaya saygılı kumaşları, naif işçilikleri ve gösterişli şekillerle süslendiği tasarımların müthiş kalıplar ile hazırlanan koleksiyon da beyaz ve siyah gibi klasik renklerin zemin oluşturduğu, kahverengi, pembe, yeşil ve mavi gibi enerjik renklerin desenlerle buluşmasıyla farklı alternatifler sunuyor.

Koleksiyon kendini özel hissettiren modern tasarımlarla güçlü kadınların yaşam stillerini tamamlamasını hedefliyor.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Sezonun Zerafetini Hello Donne İle Üzerine Taşı!

New York’ta Yaşayan Ünlü Fotoğraf Sanatçısı Annette Louise Solakoğlu’ndan Türkiye’de İlk Sergi ‘İstanbul’a Reverans’