in ,

Pandora’nın Modern Ve İddialısı: ‘’Signature’’ Koleksiyonu

Pandora, ikonikleşen “Signature” koleksiyonu ile yepyeni ve modern mücevherler sunuyor.

Pandora Signature koleksiyonu, sofistike duruşu, dikkat çekici çizgisel ve modern tasarımlarıyla güçlü bir feminen sadeliği ve mimari güzelliği çağrıştırıyor. Bilezikte evrim yaratan ikonik Pandora Bangle I-D bilezik tasarımı, koleksiyonun merkezinde yer alan en ayırt edici mücevherlerinden. Pandora logosuna ve benzersiz ayrıntılara sahip bu ikonik bilezik şimdi tam kapalı yeni ve daha da sofistike görünümü ile koleksiyonun kalbinde yer alıyor.

14 ayar pembe altın kaplama ve 925 ayar gümüş kaplama seçenekleriyle sunulan Pandora’nın yeni Signature tasarımları stiline yepyeni bir boyut katacak. Pandora Signature tasarımlarının karışık metal kaplamaları ve tek, heykelsi parçalarıyla benzersiz, zarif bir görünüm elde edebilirsin. İkonik Bangle I-D bileziğin merkezinde olduğu koleksiyon şimdi bileziğin görünümünü tamamlayacak yepyeni seçenekler sunuyor. Tıpkı Pandora Bangle I-D yüzük gibi.

Pandora Kreatif Direktörleri A. Filippo Ficarelli ve Francesco Terzo, koleksiyonun imza parçası Pandora Bangle I-D bilezik için şu sözleri kullanıyor: ‘’İmza mücevherimiz Pandora Bangle I-D bilezik, şimdi yeni kapalı tasarımı ve pave dizim kübik zirkon gibi detayları ile çok daha sofistike bir silüete sahip. Bu özel mücevheri aynı zamanda yüzük olarak da tasarladık ve stilinizi dilediğiniz gibi oluşturabileceğiniz yeni bir mücevher alternatifi yarattık.’’

Söz konusu kolye olduğunda, cesur bir ifade oluşturmak için pavé dizim logolu kolye ucunu ve boncuklu kolye ucunu birlikte kullanabilirsin.

Sen de Pandora’nın Signature koleksiyonunu keşfet, stiline zarif çizgisel bir boyut kat.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Müziğiyle Dünyaca Tanınan Paul Kalkbrenner Konseri Daze Ve Generıc Musıc İle Parkorman’da

Gökçe Bahadır Venedik’i Yaktı Geçti