in , ,

Paris, Milano ve Londra Moda Haftaları Dijital Ortamda

Merak ve heyecanla beklediğimiz moda haftaları, koronavirüs nedeniyle ertelenen etkinlikler arasında yerini aldı. Dünyaca ünlü tasarımcıları buluşturan Milan, Paris ve Londra moda haftalarının bu sene dijital ortamda gerçekleştirileceği açıklandı.

Moda haftasını online olarak gerçekleştirileceğini açıklayan ilk ülke İngiltere olurken, Haziran ayında yapılacak Londra Moda Haftası’nın röportaj, podcast ve dijital showroom gibi multimedya sunumlarla destekleneceğini duyurdu. İngiliz Moda Konseyi Genel Müdürü Caroline Rush, “Kültürel bir moda haftası platformu oluşturarak, dijital inovasyonu bugünün ihtiyaçlarına en iyi uyacak şekilde uyarlıyoruz ve geleceğe yönelik küresel bir vitrin olarak geliştirilecek şeyler tasarlıyoruz” diye konuştu.

Tüm etkinlikler dijital ortamda

Londra Moda Haftası’nın dijital ortamda gerçekleşeceğinin açıklanmasının ardından; Paris ve Milano Moda Haftası da aynı strateji ile devam etme kararını açıkladı. Milano Moda Haftası 14-17 Temmuz arasında gerçekleşecek ve ismi ilk kez ‘Milano Dijital Moda Haftası’ olacak.

Paris Moda Haftası ise 9-13 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Tüm moda haftaları reklam çekimi, röportaj, sahne arkası görüntüleri ve hazırlık filmleri de dahil olmak üzere online olarak moda tutkunları ile buluşacak.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

H&M ve Uefa Vakfı’ndan Örnek İş Birliği