in

Yeni Certain Denim Koleksiyonu

Denim kumaşını zamansızlıkla bütünleştiren CERTAIN, denimin en cool hallerinin yer aldığı ilk koleksiyonunu lanse etti. Yaz ve kış giyilebilen tasarımlarıyla zamansızlığı simgeleyen CERTAIN, denimin stil kodlarını yeniden yazıyor.

Eşsiz, eğlenceli ve akılda kalan tasarım parçalardan oluşan koleksiyon hem gece hem gündüz giyilebiliyor. Çoklu kullanım sağlayan koleksiyon, sürdürülebilirliğin her alanında kendini gösteriyor. Üst giyim ürün grubunda stok kumaşları değerlendirilerek yapılan ileri dönüşüm uygulanması tasarımların eşsizliğini vurguluyor. Koleksiyonda aksesuarlarda kullanılan renkler, özel kaplama düğme, fermuar, toka detayları ön plana çıkıyor. Pantolon, üst, ceket gruplarından oluşan koleksiyon, dikkat çekici feminen tasarım çizgisiyle yeni sezonda radarlara giriyor.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Ebe Hayriye’den uzun zamandır merakla beklenen Anneliğe Yolculuk Rehberi “DOĞUMİSTAN”

Lady Gina 2022/23 Sonbahar- Kış Koleksiyonu İle Modern, Şehirli Ve Her Daim Şık Kadınları Temsil Ediyor…