in , , ,

Yılbaşına Özel 10 Kırmızı Elbise Önerisi

0

Bu sene yılbaşını evde kutlayacak olmamız eğlenmeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Elbette yeni yıla pijamalarla girmeyi de düşünmüyoruz. Bu sene de her sene gibi ‘seneye nasıl girersek öyle devam eder’ diyoruz ve harika bir yılbaşı sofrası hazırlıyor, eşimiz, sevgilimiz, ailemiz ya da ev arkadaşımızla bu güzel güne hazırlanıyoruz. Evde yılbaşı kutlamak için giyebileceğiniz yılbaşına özel 10 kırmızı elbise önerisi ile karşınızdayız…

Yılbaşında Evde Ne Giyilir?

Biz, yılbaşına özel 10 kırmızı elbise önerisi hazırladık çünkü yılbaşına evde girmek demek kendimize özenmeyeceğimiz, şık giyinmeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Yılbaşında evde ne giyilir diye düşünüyorsanız bizim öncelikli tavsiyemiz yeni yıl ruhunu yaşatan kırmızı elbiseler olacaktır. Ev kutlamasına uygun olarak pulsuz, payetsiz, işlemesiz, daha basic ve rahat kırmızı elbiselere yönelmeniz daha iyi olabilir. Kırmızın açık tonları olan nar çiçekleri, turuncular ya da koyu tonlardan bordo da yine bu gece için uygun bir seçim olarak öne çıkıyor. Kırmızı elbisenizi rahat bir ev ayakkabısı ile tamamlayabileceğiniz gibi babet ya da topuklu ayakkabı giymek de elbette size kalmış. Partnerinizle romantik bir yılbaşı yemeği yemeği planlıyorsanız topuklu ayakkabı hiç de abartılı bir seçim olmayacaktır, unutmayın!

Evde Yılbaşı Kutlaması

Belki şimdiye dek hep arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle kalabalık ortamlarda, eğlence mekanlarında ya da ev partilerinde girdiniz yeni yıla. Karantina nedeniyle evde olmak size zor, sıkıcı ya da bunaltıcı geliyor olabilir. Şimdi bu düşünceyi yıkmanın ve ev sıcaklığını deneyimlemenin tam zamanı. Daha önceki senelerde olduğu gibi kırmızı elbisenizi giyin, şık ve zarif aksesuarlarınızı takın ve sade bir makyajla stilinizi tamamlayın. Evde yılbaşı kutlarken akşama geleneksel yılbaşı lezzetleriyle dolu bir sofra hazırlayarak ya da bu meze ve yemekleri dışarıdan sipariş ederek başlayabilirsiniz. Ardından yılbaşı oyunları oynayabilir, yılbaşı filmleri izleyebilir, 2020’nin en çok dinlenen şarkıları eşliğinde dans edebilirsiniz. Saatler 12’yi gösterdiğinde ise partnerinizle, eşinizle ya da ailenizle son saniyeleri geri sayarak yılbaşına girebilirsiniz. Yılbaşı ağacının altına koyduğunuz hediyeleri birbirinize sunup 2021’in hem siz, hem sevdikleriniz hem de tüm dünya için harika bir sene olmasını dileyebilirsiniz.

Şimdiden mutlu, sağlıklı ve harika bir yıl diliyoruz…

Massimo Dutti

İçeriği Upperla!

İrem tarafından yazılmıştır

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

2021’de Asgari Ücret Ne Kadar?

5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Nedir?