in ,

Pantone 2021 Yılının Renklerini Açıkladı

Her sene aralık ayında bir sonraki yılın rengini açıklayan Pantone Renk Enstitüsü, tarihinde ikinci kez iki rengi birden ‘yılın rengi’ seçti. Pantone 2021 yılının renklerini açıkladı. Ultimate Grey kodlu gri ve Illuminating kodlu sarı tonunu 2021’in renkleri olarak duyuran Pantone, bu iki renk seçimiyle düşünceli bir de mesaj verdi.

Pantone 2021 Renkleri

Pandemik Gri ve Parlak Sarı

PANTONE 2021 yılının renklerini açıkladı. Birbirinden iki bağımsız renk seçen Pantone’nin iki rengi ‘Pandemik Gri’ ve ‘Parlak Sarı’ oldu. Seçilen renkler 2021 yılının havasını oldukça iyi anlatıyor: 17-5104 Ultimate Gray + PANTONE 13-0647 Illuminating. Peki bu renk seçimleri ne anlama geliyor? Farklı unsurların birbirini desteklemek için bir araya gelişini vurgulayan 2021 Pantone renkleri, pratik ve kaya gibi sağlam ama aynı zamanda sıcak ve iyimser olanın birlikteliğinin güçlü ve olumlu olma halini ifade ediyor. Pantone bu renkleri, güneşli ve arkadaş canlısı bir şeyin vaadiyle daha derin düşünceli duyguları özetleyen bir renk hikayesi olarak anlattı.

Pantone 2021 Renkleri

Pantone 2021 Renkleri

Pantone Renk Enstitüsü’nün renk seçimleri, teknolojiden moda ve tasarıma kadar farklı endüstrilerdeki trendleri etkiliyor. Pantone’nin 2021 renkleri pandemi nedeniyle karanlık bir dönemden geçen dünyada halen umudun olduğuna işaret ediyor. Pantone 2020’in rengi ise mavi olmuştu.

Pantone 2021 Renkleri Tanıtım Filmi

İçeriği Upperla!

favorisi tarafından yazılmıştır

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Makyaj ve Bakım Tutkunlarına Özel 5 Yılbaşı Hediyesi

Koronavirüs Mutasyonu Hakkında Merak Edilenler