in

Anne Sütüne Destek

‘HiPP Organik Stilltee Emziren Anne Çayı’ özellikle anne sütü oluşumunu teşvik etmek ve annenin artan sıvı ihtiyacını karşılamaya yardımcı olmak üzere özel olarak geliştirilmiştir.

Emzirme döneminde annenin yediği tüm besinlerin içinde bulunan bileşenler süt yolu ile bebeğe geçer. Bebekler için ilk 6 ay en iyi besin anne sütüdür. Özellikle bu dönemde annelerin aldığı sıvı ve katı gıda ve içeriği çok önemlidir.

HİPP Organik Stilltee Emziren Anne Çayı, içerdiği organik kalitede anason, rezene ve kimyon gibi bitkilerle rahatlatıcı bir özelliğe sahiptir. Organik emziren anne çayı ilave şeker içermez ve tüm emzirme dönemi boyunca kullanılabilir. Emzirirken gün boyunca 3-4 fincan içilebilir. Gluten içermediğinden; çölyak hastalarının kullanımına uygundur. İçerisinde organik anason, organik rezene, organik frenk kimyonu, organik limon otu, organik melisa bulunmaktadır.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

MADO ‘Superior Taste Award’ın sahibi oldu

Aydınlık, Lekesiz Bir Cildin Sırrı, Pirinç Ekstraktı ve Pembe, Beyaz Killerde Gizli