in , ,

Makyaj ve Bakım Tutkunlarına Özel 5 Yılbaşı Hediyesi

Yılbaşına geri sayım devam ederken hepimizin aklında sevdiklerimizi mutlu edecek en özel hediyeyi bulma fikri var. Yılbaşı hediyenizi seçerken, hediye alacağınız kişinin yaşı ve cinsiyetinden daha önemli bir şey varsa o da zevkleri ve ilgi alanlarıdır. Bu konu ise ilgi alanı makyaj ve cilt bakımı olan kişilere özel öneriler taşıyor. Far paletleri, maske setleri, makyaj paletleri ile mutluluktan havalara uçurabileceğiniz makyaj ve bakım tutkunlarına özel 5 yılbaşı hediyesi ile karşınızdayız!

Wishful Maske Seti

Evde geçen zamanlar arttıkça doğal ürünleri karıştırıp yarattığımız maskelerin sayısı epey arttı. Artık çok daha kişinin cilt maskelerine ilgisi var ancak tüm içerikler evde bulunabilecek malzemelerle sınırlı değil elbette. Cilt bakımına önem veren biri için yılbaşı hediye önerimiz Wishful maske seti. Yeni yılı sağlıklı, ışıltılı ve nemli bir ciltle karşılamak isteyen bakım tutkunlarının vazgeçilmezi olacak bu setin içeriğinde bir adet çene konturunu kaldıran cilde enerji verip canlandıran, iki adet de zengin içerikli kuru ve susuz kalmış cildi yatıştıran maske yer alıyor. 

Wishful Maske Seti Fiyatı: 279 TL

Dr.Jart+ Yüz Bakım Seti

Cilt bakımına özen gösteren kadınların yakından tanıdığı Dr.Jart, yeni yılda bakım tutkunlarının vazgeçilmez rutinine eşlik edecek bir setle karşımızda. Pakette ne mi var? Cilt bariyerini güçlendiren ve cildi su ve nem kaybına karşı koruyan krem, cildi esnek ve nemli hale getiren tonik, pürüzsüzlüğü cilde geri kazandırmaya yardımcı olan serum ve nemsizliği anında tedavi etmeye yardımcı olan cilde parlaklık veren maske. Bu hediye ile bir pakette tüm bakım rutinini çözmek mümkün.

Dr.Jart+ Yüz Bakım Seti Fiyatı: 429 TL

Anastasia Beverly Hills Soft Glam II Far Paleti

Makyaj ve bakım tutkunlarına özel 5 yılbaşı hediyesi önerilerinde sıra far paletlerinde. Makyaj tutkunlarının ikonik markası Anastasia Beverly Hills’in Soft Glam II far paletiyle mutlu edemeyeceğiniz makyaj sever yok. Çünkü bu palette hem sıcak hem de soğuk tonlarda nötr farlardan oluşan sekiz temel renk bulunuyor. Kadifemsi bej, pastel şeftali, kahvemsi turuncu, derin karbon siyah, saten matelik gibi bir çok renk seçeneğiyle hem gündüz hem de gece makyajı için tek paletin yeterli olabileceğini kanıtlıyor.

Anastasia Beverly Hills’in Soft Glam II far paleti Fiyatı: 279 TL

Too Faced Göz Farı Paleti

O zaman bir göz farı paleti de Too Faced’den gelsin. Bu palet ışıltılı göz makyajı sevenlerin ilgisini çekecek türden. Bu paletteki farlar güçlü yapısıyla dikkat çekerken kokusu ile de makyaj tutkunlarını kendine çekiyor. Kremsi nötr tonların yer aldığı palet tuzlu karamel kokusuyla makyaj tutkunu yakınınızı sevindirme garantili.

Too Faced Göz Farı Paleti Fiyatı: 259 TL

Fenty Beauty Makyaj Seti

Makyajdan söz edip Rihanna’nın güzellik markası Fenty Beauty’den bahsetmesek olmaz. Fenty Beauty makyaj setinde Diamond Bomb highlighter, hafif yapılı Cheeks Out krem allık ve yapışkan his bırakmayan dudak parlatıcısı yer alıyor.

Fenty Beauty Makyaj Seti Fiyatı: 259 TL

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
25

Givenchy Pre-Fall 2021 Koleksiyonu ile Zıtlıkları Keşfediyor

Pantone 2021 Yılının Renklerini Açıkladı