0
in ,

Yılbaşı Makyajı: En Beğenilen Kırmızı Rujlar

Her kadının makyaj çantasında mutlaka bir tane vardır onlardan. Evet, kırmızı rujlardan söz ediyoruz. Nar çiçeği, kan kırmızı, bayrak kırmızı, kiremit ya da bordoya çalan onlarca tonu var. Aynı şekilde mat, parlak, sedefli, simli, ıslak görünümlü olmak üzere pek çok çeşidi de… Kırmızı ruj, aynı zamanda yılbaşı makyajının olmazsa olmazı. Sizin için yılbaşı makyajı: en beğenilen kırmızı rujlar konusunda seçimlerimizi yaptık…

En İkonik Kırmızı Rujlar

Elbette her kozmetik markasında bir kırmızı ruj olduğunu biliyoruz ancak bizim sözümüz risk almak istemeyenlere! Yıllardır pek çok kadın tarafından kullanılan, kullanıcılarından tam puan alan, yılbaşı makyajı: en beğenilen kırmızı rujlar arasından seçim yaparsanız, yıllarca severek kullanabileceğiniz harika bir kırmızı ruja sahip olabilirsiniz. Örneğin kırmızı ruj dendiğinde Mac’in Russian Red’i, Giorgio Armani’nin Ecstasy Shine’ı, Burberry’nin Military Red’i, Chanel’in Coco Carmen’i, Christian Louboutin’in Velvet Matte’i sayılmadan geçilemez. Biz de size tam da bu nedenle en ikonik 20 kırmızı ruju sıraladık.

Cilt Tonuna Göre Kırmızı Ruj Seçimi

Kırmızı ruju mükemmel taşıyan kadınların sırrı aslında kendine en çok yakışan tonu seçmelerinde yatıyor. Siz de kendiniz için en iyi kırmızı ruju arıyosanız cilt tonuna göre kırmızı ruj seçimi yapmanız önem taşıyor. Örneğin esmer tenliyseniz parlak ve canlı tonları seçmelisiniz, beyaz tenliyseniz mor ve pembe gibi soğuk alt tonlu kırmızı rujları tercih etmelisiniz. Bronz tenli biriyseniz tercihinizi bayrak kırmızı tonlarından yana kullanabilir, buğday tenliyseniz sıcak alt tona sahip turuncu, nar çiçeği gibi kırmızı rujları seçmelisiniz.

M.A.C, Lady Danger

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Nedir?

Netflix’te “9 Kere Leyla” İlgisi