in , , , ,

İzole Bir Tatil: Six Senses Rezidansları

Six Senses Kaplankaya Rezidansları, gözlerden uzak konumu ve huzur veren natürel ortamında konuklarına sürdürülebilir sağlıklı yaşam felsefesini yaşatıyor. Doğa içerisinde özgürce sosyalleşebileceğiniz villa konseptli rezidanslar, Six Senses Kaplankaya ayrıcalığı ile sunuluyor.

Üst düzey hijyen şartları ve güvenlik koşullarını konuklarıyla buluşturan Six Senses Kaplankaya rezidanslarında, birbirinden farklı metrekarelerde ferahlık hissini doyasıya yaşayacağınız villa konseptleri bulunuyor. Sahibi olabileceğiniz veya kiralayabileceğiniz rezidanslarda, tam donanımlı mutfaklar, yaşam alanlarını tamamlayan şık teraslar ve özel ısıtmalı yüzme havuzlarına açılan geniş bahçeler yer alıyor.

Six Senses Kaplankaya rezidans sakinleri, sağlıklı yaşam üzerine birbirinden farklı aktiviteleri ve sayısız deneyimi keşfederek, otel misafirlerine sunulan hizmetlerden özel ayrıcalıklarla faydalanabiliyor. Misafirler, Kaplankaya’nın muhteşem doğasında ender bulunan beş farklı doğal kum plajında da keyifli vakit geçirebiliyor.

Carlos Ferrater imzalı mimari

Dünyanın en ünlü mimarlarından Carlos Ferrater imzasıyla çağdaşlığın ötesine geçerek, doğallığı ve modernliği birleştiren mimarisiyle Six Senses Kaplankaya Rezidansları göz zevkine olduğu kadar ruha da hitap ediyor.

Villa sahiplerine yönelik concierge, hava, kara ile deniz ulaşımı, genel temizlik, kuru temizleme, alışveriş ve benzeri hizmetler profesyonel bir ekip tarafından yönetiliyor. Six Senses Rezidansları, kişiye özel hizmetleri ve altyapısıyla konuklarına, Ege bölgesinin bütün güzelliklerini, dört mevsim boyunca Kaplankaya’nın eşsiz atmosferinde sunuyor.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu Bir Ufo Haberidir

Sudi Etuz, Erikli Su Şişelerini Giydirirse…