in

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum, Sezon Boyunca Gördüğü Yoğun Talep Nedeniyle Sonbahar ve Kış Aylarında Da Hizmet Vermeye Devam Ediyor

Geçirdiği başarılı sezonun ardından, Türk ve yabancı konukların yoğun talebi nedeniyle Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum bir yeniliğe giderek yıl boyunca açık kalma kararı aldı. Otel, sonbahar ve kış aylarında rezervasyon kabul etmeye devam ederek misafirlerini ağırlayacak.
 

Doğal ve şık dokunuşlarla zenginleştirilmiş otantik Akdeniz mimarisine sahip lüks otel, sonbahar ve kış aylarında bütünsel bir deneyim sunmak üzere tasarlanmış çeşitli wellness, detoks ve yoga programları ile bir ev konforu vaat ediyor. Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’da özel davetler, unutulmaz düğünler, ayrıcalıklı etkinlikler, grup toplantıları veya olağanüstü spa’sında gevşemek ve yenilenmek için hazırlanan bütünsel programlar artık yılın on iki ayı sunuluyor.

Otelin sonbahar ve kış aylarında sunacağı özel uygulamalarla ilgili olarak Kempinski Hotel Barbaros Bay Genel Müdürü Mehmet Ferman Doğan; “Dünyanın en önemli turizm destinasyonlarından biri olan Bodrum’da Gökova Körfezi’nin sonsuz maviliğine bakan ayrıcalıklı konumu ile hem otelimizde hem de uzun süreli konaklamalar için şık tasarımlı ve ev konforu sunan rezidanslarımızda misafirlerimizi yeni sezonda da pek çok yeni içerikle ağırlamaya devam edeceğiz. Sonbahar ve kış ayları

sakin ve huzurlu bir ortamda hem fiziksel hem de zihinsel olarak arınma için çok uygun dönemler, biz de misafirlerimiz için çok özel wellness programları hazırladık. Spa’mız hizmet verdiği geniş alan, sunduğu terapiler ile senenin her döneminde gözde bir yenilenme merkezi olmaya devam ediyor. Konuklarımıza önümüzdeki dönemde de aynı heyecanla bütünsel bir deneyim sunmaya, onlara Bodrum’un eşsiz ruhunu pek çok farklı içerikle yaşatmaya devam edeceğiz. Ayrıca unutulmaz düğünler ve davetler için benzersiz denizimiz, farklı tonları ile yeşilimiz, sahilimiz ve sonsuzluk havuzumuz etkileyici bir fon oluşturuyor, bu görselliği gastronominin en güzel lezzetleri tamamlıyor. Yeni sezonda da gruplardan ailelere, kurumsal toplantılardan çiftlere kadar farklı seçenekler sunmaya devam ediyoruz” diyor.

Fiziksel, zihinsel ve ruhsal yenilenmenin adresi

Deniz manzaralı Spa’da benzersiz bir deneyim sunan Kempinski Hotel Barbaros Bay, sonbahar ve kış dönemine özel hazırladığı programlar, detoks, egzersiz, spa, balayı paketleri ve vegan beslenme seçenekleri ile farklı ihtiyaçlara özel içerikler sunarken sağlıklı yaşam aktiviteleri ile bütünsel bir bakım, wellness ve yenilenme sağlıyor. Sanitas Spa, Uzak Doğu terapilerini sağlıklı ve zinde kalmayı sağlayan SPA terapileri ile birleştirerek misafirlerinin tüm fiziksel, zihinsel ve ruhsal beklentilerini karşılıyor.

Sonbahar ve kış aylarında özel programları ile Bodrum’da cazip bir dinlenme ve tatil noktası

Kempinski Hotel Barbaros Bay ara tatil ve sömestr dönemlerinde çocuklarıyla unutulmaz bir tatil yaşamak isteyen misafirler için sunduğu eğlence dolu aktiviteleri ve özel günlerini unutulmaz anılara dönüştürmek isteyenler için sunduğu davet paketleri ile kış döneminde etkileyici atmosferinin ve eşsiz manzarasının keyfini yaşatmaya devam ediyor.

Şehrin karmaşasından kurtulmak ve doğada keyifli zaman geçirmek isteyen misafirler, yeni dönemde Bodrum Karaova’da bulunan Barbaros Farm’ın hobi bahçelerinde zaman geçirirken, zeytin hasadına katılabilir, zeytinyağının yapım aşamalarını yakından izleyebilirler.

Yeni sezonda sanata yakınlığı ile bilinen otelde, Efes Antik Kentine ve Yunan Adalarına düzenlenecek kültür turları, dans etkinlikleri ile Kempinski Hotel Barbaros Bay, Bodrum’un kültür ve sanat alanındaki dinamik buluşma noktalarından biri olmaya devam ediyor.

Bayram, Sevgililer Günü, Noel ve yılbaşı paketlerinin yanı sıra bu özel günler için tasarlanan eğlenceli etkinlik ve partilere Bodrum’un ruhu ve dinamizmi eşlik ediyor.

Doğa ve spor severlerin de unutulmadığı yeni sezonda otel, misafirleri için doğa yürüyüşü ve doğa kulüpleri iş birliği ile Bodrum’un benzersiz güzellikleri ile bütünleşen keşif programları yanı sıra büyüleyici mavi ile yeşilin buluştuğu alanlarda yoga programları sunuyor.

Kempinski Hotel Barbaros Bay yıl boyunca farklı mutfaklar sunuyor

Otel, tüm yıl boyunca çeşitli mutfak deneyimleri sunmaya devam ediyor. Gazebo Lounge eğlence programlarına yer verirken, BarBlue arkadaşlarla buluşma yeri olacak. Uluslararası ve yerel mutfaklardan seçkin lezzetleri rahat bir ortamda sunan Villa Rossa, samimi buluşmalar için de keyifli bir mekân seçeneği sunuyor.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Soyut Ekspresyonist Çalışmaları İle İsminden Söz Ettiren Sanatçı Özge Gürkan Carrousel Du Louvre’de

Çarpıcı Tasarımların Sahibi: Loud