in , , ,

Kovacs 13 Aralık Canlı Yayın Konseri Duyuruldu

Geçtiğimiz sezon Türkiye’deki dinleyicilerle Zorlu PSM %100 Studio sahnesinde buluşan soul pop’un yıldızlarından Kovacs, Zorlu PSM desteğiyle canlı yayın konserine hazırlanıyor. Kovacs 13 Aralık canlı yayın konseri duyuruldu ve biletler satışa çıktı. Kovacs bu kez hayranlarını kez Portekiz’de bulunan stüdyosundan müzikal bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor.

Kovacs 13 Aralık Konseri

Hollanda’nın Eindoven kentinde öğrenimini tamamlayan Kovacs, açık mikrofon gecelerindeki performansıyla adından söz ettirdi. Kovacs, yıllar içinde kendi eşsiz yolunu yaratmayı başardı ve karanlık çekiciliği ile tüm dünyayı büyüledi. Amy Winehouse ve Nina Simone gibi efsanelere özgü müzikal yeteneği ile dikkat çekti. Kovacs, 60 milyonu geçen YouTube izlenmesi, kazandığı çeşitli ödüller, global festival performansları ve aykırı imajı ile günümüz soul pop yıldızları arasına adına yazdırmayı başardı. 

Kovacs 13 Aralık Konser Biletleri Satışta

Kovacs, insanın içine işleyen sesi ve tutkulu müziğiyle, ilk albümü ‘Shades of Black’ ile sesini tüm dünyaya duyurdu. Sanatçının etkisinden kolay kolay kurtulamayacağınız performansı şimdiden merak konusu. Kovacs, “From Palmela With Love” canlı yayın konseri ile 13 Aralık Pazar günü Türkiye saati ile 18.00’de Zorlu PSM desteği ile www.kovacsmusic.com adresinden izleyici ile buluşacak. .Sanatçının en yeni bazı şarkılarına da yer vereceği bu büyüleyici canlı performansın biletlerini tickets.kovacsmusic.com adresinden temin edebilirsiniz.

Kovacs Kimdir?

Kovacs, James Bond-vari tango sounda sahip ilk EP’si “My Love”ı 2013 yılında yayınladı. Kısa sürede Yunanistan’da 1 numaraya kadar yükselen şarkıyı 2015’te yayınlanan çıkış albümü “Shades Of Black” takip etti. Yılın en iyileri arasında gösterilen albüm 6 ülkede ciddi liste başarısı elde etti. Albüm, Hollanda’da zirveye oturdu, Almanya’da ise ilk ona girmeyi başardı. İş ve özel hayatında değer verdiği insanları kaybeden ve bu yüzden son birkaç seneyi duygusal iniş çıkışlarla geçiren Sharon’ın, ikinci albümü “Cheap Smell” geçtiğimiz yıl yayınlandı. Fırtınalı aşklar ve istismar edici boyuta varan ikili ilişkilerin yanı sıra hedonizm ve bağımlılık hakkında bir dizi itiraf içeren “Cheap Smell” son on yılın en açık, dürüst ve ilham verici future soul albümlerinden biri olarak gösterildi.

İçeriği Upperla!

hipinup tarafından yazılmıştır

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
10

Dolce & Gabbana Alta Moda Koleksiyonu: A Family Affair

Taylor Swift’in Dokuzuncu Stüdyo Albümü ‘evermore’ Çıktı!