in

ECCE ‘Le Serpent’ Koleksiyonu: Kıvrak ve Esnek

Adını Fransızca yılan kelimesinden alan ‘Le Serpent Koleksiyonu’ yılan figüründen esinlenerek hazırlandı. Küpe, bileklik ve yüzük kategorilerinden oluşan koleksiyonda 3 farklı ürün yer alıyor. Yeni sezona özel Le Serpent kolyesini de dahil eden ECCE, yılan formundaki kuyruklarında pırlanta taşlar kullanılarak 14k ayar altın ile birleştirildi.

Ecce “Le Serpent” Koleksiyonunda, her bir parça tek tek hazırlanarak birleşmiş ve kuyruk kısmı pırlantalar ile işlenmiştir. Yılanın gövdesini simgeleyen küpeler, kulağınızda pırlanta uçlara doğru süzülmektedir.

İster serçe parmağınızda ister yüzük isterseniz de orta veya işaret parmağınızı kavrayan Ecce Le Serpent yüzükler ise kuyruk kısmındaki pırlantalarla parmağınızı sararak zarif bir görünüm oluşturuyor.

Yılanların esnek ve hareketli özelliklerinden ilham alınarak tasarlanan koleksiyonda özellikle bileklik kategorisinde; kolunuza taktığınızdaki oynayan parçaları teninizde hissedeceksiniz.

İlk mağazasını GalataPort’ta açan ECCE, mücevher düşkünü ECCE kadınlarını ağırlamaya devam ediyor. ECCE’nin iyi hissettiren diğer tasarımlarına www.eccediamonds.com adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca, tüm Beymen mağazalarından da dilediğiniz tasarıma sahip olabilirsiniz.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Karakterli Lezzet Durağı Hungry Birds!

Tekinsiz Deniz