in

Metal Karşıtı Arındırıcı Bakım Serisi Metal Detox’un En Yeni Üyesi İle Tanışın; Yüksek UV Korumalı Metal Detox Krem!

En sağlıklı saçlarda bile yıpranmalar, kırılmalar ve renk tutarsızlıkları görülebiliyor. L’Oréal Professionnel, Metal Detox ailesi ile bu problemlere profesyonel bir çözüm sunuyor. Güçlü formülü sayesinde saçlara %97 daha az kırılma riski ve %100 güvenilir renk sonucu sağlıyor. Şampuan, koruyucu maske ve konsantre yağın yer aldığı Metal Detox serisi, saç bakım rutinini yeni Metal Detox durulanmayan bakım kremi ile tamamlıyor.

L’Oréal Professionnel’in uzmanlarla birlikte geliştirdiği Metal Detox Uzman Serisi genişliyor. L’Oréal Professionnel, saç kırılmalarına ve renk değişimlerine karşı etki sunan, yüksek korumalı durulanmayan bakım kremini saç bakım tutkunlarıyla buluşturdu.  

Saçta neden metal birikir?

Saçtaki metal seviyesi, yaşadığımız yerdeki suyun kalitesine ve saç gözeneklerine bağlı olarak değişiyor. En temiz suda bile metal yoğunluğu çok fazla olabiliyor. Saçları sık sık yıkama halinde metal parçacıkları saç telinin içerisinde birikiyor. Saçlarda biriken metal, saçlarda oksitlenme yapıyor; saçta yıpranmalara, kırılmalara ve güvenilmez renk sonuçlarına neden oluyor.

Temel araştırma, çığır açan sonuçlar!

Yıpranma, kırılma ve renk eşitsizlikleri; en sağlıklı saçlarda bile sık görülebiliyor. L’Oréal Professionnel, Ioannina Üniversitesi ile yürüttüğü araştırma sonucunda; saç telinin yıpranmasına, kırılmasına ve eşit olmayan renk sonucuna neden olan etkenin saç teli yüzeyinde değil, saç telinin içinde biriken metal olduğunu ortaya çıkardı.

*Instrumental test

Metal Detox Durulanmayan Krem, sürtünme ve kırılmayı tetikleyen UV kaynaklı hasara karşı koruma sağlıyor

L’Oréal Professionnel Metal Detox serisindeki bu en yeni durulanmayan bakım kremi, seride UV koruması sağlayan ilk ürün olma özelliğine sahip. Eşsiz teknolojiye sahip Metal Detox yüksek korumalı krem, saç telinin içerisindeki metali hedef alacak kadar küçük bir molekül olan Glikoamin’i saçı hasara karşı korumak için UV filtreleriyle birleştiriyor. %1 Glikoamin ile konsantre edilen, hafif dokulu krem formülü, saça duyusal bir doku ve yumuşak bir dokunuş katıyor. Yaz mevsimi için ideal, UV korumalı Metal Detox Durulanmayan Krem, anında nem ve ısı direnci kazandırıyor.

Tüm saç tipleri için uygun olan ve anında emilen Metal Detox Durulanmayan Krem;

  • UV etkisine, oksidasyona, fırçalanmaya ve 230°C sıcaklığa kadar koruma
  • 72* saat boyunca nem ve yumuşaklık
  • 72* saat elektriklenme karşıtı etki
  • %83* daha disiplinli saçlar
  • Altı kat daha fazla açıklık sağlıyor.

İmza niteliğinde koku

Metal Detox rutininin devamı niteliği taşıyan Metal Detox Durulanmayan Krem, akılda kalıcı kokusuyla da öne çıkıyor. Üst notalar limon ve bergamot, orta nota limon otundan oluşuyor. Dip notalarda ise sıcak gaiac ağacı ve kehribar formülü açığa çıkıyor.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

SEV’den Deprem Bölgesinde Eğitim Ve Gelişimi Desteklemek Amacıyla “Hediye Kitap” Kampanyası

Annelerin Ruhunu Yansıtacak En Şık Hediyelerde %25’e Varan İndirim Başladı!