in

La Roche-Posay Serumlarının Bensu Soral’lı Reklam Filmleri Yayında

Bensu Soral, cilt bakım rutinlerine yön veren La Roche-Posay serum ailesinin yüzü oldu. Başarılı oyuncu, markanın serum ürünleri için kamera karşısına geçti ve “o serumlar, bu serumlar” dedi.

Dermatologların en çok reçetelediği marka* La Roche-Posay, serum ailesinin lansmanı için dizi ve sinema dünyasının yükselen ismi Bensu Soral ile anlaştı. Markanın yıl boyunca sürecek iletişim kampanyaları,Soral’ın yer aldığı reklam filmi serisiyle başladı.

Bensu Soral, reklam filmlerinde La Roche-Posay’nin Hyalu B5, Saf Niacinamide10 ve Saf Vitamin C10 Serumlarının özelliklerine vurgu yapıyor. Güzel oyuncu, “Cildim ne ister” sorusuna “Önce güvenmek. Cildim uzman bir bakım isterse, La Roche-Posay. Çünkü dermatologların en çok reçetelediği markadan o serumlar, bu serumlar.” yanıtını veriyor.

La Roche-Posay, cilt bakım rutinlerine yön veren serumlarıyla hayallerinizdeki görünüme ulaşmanıza yardımcı oluyor. La Roche-Posay yaşlanma karşıtı serum ailesinde; 4 saatte cildi sıkılaştıran Hyalu B5, 1 haftada koyu leke görünümünü azaltan Saf Niacinamide10 ve cilde anında ışıltılı görünüm veren Saf Vitamin C10 Serumlar yer alıyor.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Kaliforniya Rüyalarından Alınan İlhamla Freesbee Artık Türkiye’de!

Sağlığına Kavuşan Çevre Dostları “Sağlık Doğamızda Var” Dedi